2017-08-16

RECENZJE REDAKCJI

L'BIOTICA głęboko oczyszczające plastry na nos

"Głęboko oczyszczające PLASTRY NA NOS ze specjalnie opracowaną formułą zawierającą ekstrakt z drzewa herbacianego - przeznaczone do usuwania uporczywych, trudnych do usunięcia zaskórników i zanieczyszczeń. Plastry w łatwy i szybki sposób oczyszczają i zamykają pory. Już po pierwszym użyciu skóra jest dokładnie oczyszczona, a pory mniej widoczne."

 

Opakowanie

Zielono-biały kartonik, w którym znajdziemy 3 szt plastrów umieszczonych każdy osobno, w srebrnej zgrzanej folii, następnie na przezroczystym plastiku, cena to ok. 7 zł do 10 zł ( w zależności od apteki, sklepu internetowego) Producent  zaleca stosowanie 1-2 razy w tygodniu, więc jak za 3 szt plastrów cena wydaje mi się bardzo wygórowana.

 

Skład

Zrzut ekranu ze strony L'BIOTICA

 

Test

Przejdźmy do testu, który przeprowadziłam na męskim nosku, który miał sporo czarnych, brzydko wyglądających kropek-zaskórników otwartych, potocznie zwanych wągrami. Trzeba było się ich pozbyć, bezapelacyjnie!

Poniżej na zdjęciu nosek z zaskórnikami (wągrami) w bardzo dużym powiększeniu

 

Zastosowanie

Nawilżamy nos i aplikujemy na niego plasterek, dokładnie wygładzając, pozostawiamy na 15 minut, aż do całkowitego wyschnięcia plastra.

Plaster na nosie

 

Po upływie zalecanego przez producenta czasu, zrywamy plasterek, na którym możemy zobaczyć te brzydkie, niepożądane na naszej cerze zaskórniki. Oczywiście, aby nie być gołosłowną, mam zdjęcie dokumentujące, że plaster działa, jednak UWAGA! ostrzegam tych, którzy są wrażliwi na takie widoki. Przepraszam, poniżej dowód:

Zanieczyszczony plaster, po użyciu

 

Jeszcze na sam koniec nosek, który już pozbył się tego paskudztwa i wygląda znacznie piękniej zaskórniki poszły precz, pozostały tylko piegi i gładka skóra.

 

Nos bez zaskórników

 

Podsumowanie

Jeśli nie próbowaliście jeszcze takich plasterków, potwierdzam, że są skuteczne i pomogą na czarne kropki bez konieczności ich wyciskania, jednak moim zdaniem tylko i wyłącznie na nie, gdyż w przypadku zaskórników zamkniętych, trudniej dostępnych, nie ma co liczyć na ten produkt, mi nie pomógł. Ponadto kolejny minus to ilość plastrów, 3 szt to stanowczo za mało w przypadku konieczności stosowania ich 2 razy w tygodniu, byłaby to droga kuracja. Niektórym może również przeszkadzać zapach, który na początku jest intensywny, mi osobiście nie przeszkadza.

 

 

 

 

Tekst, zdjęcia:

NekropolisQueen

Komentarze (1)

Natalia (2017-09-22 22:52:06)
Polecam!
Świetny efekt. Potwierdzam swoim noskiem :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar