2008-06-10

PLOTKI

Walczy i wraca do pracy

Patricka Swayze wraca do pracy, mimo ciężkiej walki z rakiem trzustki.


Do świata docierają informacje, że 55-letni aktor dobrze reaguje na leczenie i dzięki temu dostał pozwolenie od swojego lekarza, by wrócić do pracy i zacząć kręcić kryminalny serial zatytułowany "The Beast" ("Bestia"). W tym serialu Patrick będzie grał niekonwencjonalnego weterana FBI, który trenuje nowego partnera, któremu zapłacono, by go śledził. Serial ma się pojawić na ekranach telewizorów w Stanach w przyszłym roku.

Choroba aktora została zdiagnozowana w styczniu. Od tamtej pory Patrick przeszedł radykalną chemioterapię. Według gazety New York Times w piątek Swayze przesłał takiego maila: "Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu zacznę pracę nad tym serialem." Produkcja telewizji A&E Network rozpocznie się tego lata w Chicago. "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że rozpoczniemy pracę nad tym serialem i tym bardziej jesteśmy podnieceni, że Patrick będzie z nami na pokładzie zwłaszcza, że z taką siłą zagrał swoją rolę w pilocie tego serialu", mówi dyrektor naczelny A&E Network. "Oczywiście rozmawialiśmy z Partickiem i jego lekarzami i mamy prawo oczekiwać, że aktor wywiąże się z zadania i będzie w stanie grać w serialu do końca."

Lekarze mówią, by nie liczyć na cud, wyleczenie czy cofnięcie się choroby. Jedynie co możemy zrobić to trzymać kciuki za jak najlepsze samopoczucie aktora i skuteczną walkę z chorobą.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar