2017-07-19

Buty

New Balance – innowacyjna technologia połączona z designem

Marka New Balance, choć znana na całym świecie już od dawna, to w Polsce dopiero od kilku sezonów zobaczyć ją można na ulicach. Mimo to, popularność tych butów jest bardzo wysoka i szybko zyskały one wielu miłośników. Sportowe buty damskie new balance łączyć można z wieloma stylizacjami, najczęściej są one dopełnieniem stylu miejskiego, casualowego. Ich fenomen może zadziwiać, jednak jakość wykonania, wykorzystanie najlepszych materiałów oraz zastosowanie innowacyjnych technologii daje sporo komfortu użytkownikom podczas codziennego chodzenia lub biegania, stąd zapewne tak dobre opinie.

Buty dla każdego
Buty sportowe New Balance podbiły serca wielu kobiet. Nie tylko jakość obuwia to spowodowała, ale również wielość ciekawych wzorów oraz kolorów widocznych na butach. Dzięki temu każda z Pań możemy wybrać taki model, który najbardziej jej odpowiada. Nietypowe zestawienia kolorystyczne oraz oryginalne wzorki przyciągają uwagę kobiet w różnym wieku. Bardziej stonowane fasony najczęściej wybierają starsze Panie oraz minimalistki, natomiast new balance buty damskie w panterkę lub kolorowe kwiaty chętnie włożą młode dziewczyny, które chcą ciekawym ubiorem podkreślić swoją osobowość. Ponadto buty te zakładamy i do podartych spodni i zwiewnych, letnich sukienek. Są one więc uniwersalne oraz dostępne dla każdego.

Innowacyjna technologia
Zastosowanie najnowszych technik w produkcji butów sprawia, że modele New Balance są lekkie, wygodne i odpowiednio wyprofilowane. Dobrze dopasowują się do kształtu stopy, co ułatwia nie tylko chodzenie, ale również wykonywanie różnego rodzaju czynności sportowych. New Balance buty damskie często ważą tyle, co skarpety, wydają się być więc idealne na wszelkie podróże oraz na co dzień.
 
Jak było kiedyś – trochę historii
Buty New Balance są pomysłem Williama Rileya. Tworząc pierwsze modele postanowił w podeszwie umieścić łuk wspierający. Dzięki temu pomógł on osobom posiadającym problemy ze stopami. Dodatkowa wkładka w postaci łuku daje wiele komfortu i odciążają zmęczone stopy, przez co chętnie były kiedyś noszone przez policjantów na służbie. Zostały także szybko zauważone przez biegaczy, a pierwsze specjalne sportowe modele wykonane zostały w 1939 roku. Buty damskie New Balance produkowane były nieco później, a osoby, które poszukiwały czegoś oryginalnego i wyróżniającego, wybierały właśnie tę markę.
 
Sportowe buty New Balance
Choć najbardziej popularne są modele butów codziennych, to warto pamiętać, że sportowe wersje są profesjonalne i dobrze wykonane. Charakteryzują się one wysoką jakością i ułatwiają sportowcom codzienną aktywność. Dodatkowo zapewniają bezpieczeństwo i wygodę. New Balance buty damskie wchodzą w skład specjalnej linii treningowej oraz biegowej. Jest to świetna oferta i dla amatorów lub osób początkujących i dla wymagających sportowców, każdy może znaleźć coś dla siebie. Wśród opinii zadowolonych klientów znajdują się osoby, które nie wyobrażają sobie choć jednego treningu bez butów New Balance.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar