2017-06-14

Bielizna

Pokaż światu naturalne piękno z Axami!

Za nami wyjątkowa sesja zdjęciowa z czytelniczkami Imperium Kobiet. Panie wzięły udział w konkursie pod hasłem „Naturalne piękno z Axami” organizowanym z białostockim producentem bielizny. Celem konkursu było wyłonienie niezwykłych kobiet, które wymykają się kanonowi urody narzuconemu przez media. Uczestniczki udowodniły, że piękno nie zna wieku ani rozmiaru. 

 

Sześć finalistek konkursu przyjechało na sesję do Warszawy z całej Polski. Panie odważnie pozowały przed aparatem fotograf Doroty Czoch. Wszystkie świadome swojej wartości i kobiecości, promowały naturalne piękno w bieliźnie Axami. 
 
Wiara w siebie, unikalne piękno, świadomość swojego ciała i jego walorów pozwoliły uczestniczkom konkursu poczuć się świetnie przed obiektywem.
 
To wydarzenie było niesamowitą przygodą na planie zdjęciowym z profesjonalnym zespołem stylistów i fryzjerów. Czy warto brać udział w takich akcjach? Bohaterki naszej sesji nie mają żadnych wątpliwości. 
 
 
 
Marika Krajniewska : Nie zawsze akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy, a jest to pierwszy krok do uświadomienia sobie, że prawdziwe piękno jest w każdej z nas, niezależnie od tego ile mamy lat i jaki zawód wykonujemy. Aby zaspokoić moją pisarską ciekawość i udowodnić, że w życiu warto spróbować wszystkiego, postanowiłam sprawdzić się w roli modelki. Dzięki marce Axami zrozumiałam, że piękno nie zależy od wieku, wymiarów czy powszechnie utartych stereotypów. Każda kobieta może wyglądać atrakcyjnie, zjawiskowo i olśniewająco.
 
Irena Frąckiewicz: Wczorajszy dzień na planie sesji „Naturalnie piękna z AXAMI” na długo pozostanie w mojej pamięci. Moje nastoletnie marzenia się spełniły. W wieku sześćdziesięciu lat, w bieliźnie Axami, wyglądam seksownie, czuję się nadal młodo i pięknie. Kobieta może uwodzić i zachwycać w każdym wieku. 
 
Lidia Michalska: Sesja z marką Axami to niesamowite przeżycie dla każdej z nas. Pozwoliła nam poczuć się kobietami spełnionymi. Każda z nas jest inna i piękna na swój niepowtarzalny sposób. To był magiczny dzień, który dał nam siłę do realizowania dalszych marzeń.
 
 
 
Panie otrzymały nagrody w postaci zmysłowej bielizny Axami oraz kosmetyki prestiżowej marki M’ONDUNIQ. 
- Wraz z marką Axami chciałyśmy pokazać piękno kobiecego ciała, bez względu na wiek. Nie trzeba być modelką, by wyglądać zjawiskowo! Wystarczy tylko zapomnieć o kompleksach, uwierzyć w siebie i wybrać idealną bieliznę. – dodaje Ilona Adamska, redaktor naczelna Imperium Kobiet. 
 
 
 
Za produkcję sesji zdjęciowej odpowiadała AGENCJA I.D.MEDIA. O makijaże modelek zadbały: Patrycja Sierzputowska, Aleksandra Majewska i Anna Siadlak. 
 
Fot. Piotr Wroniewicz 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar