2017-02-27

Twarz

Ekspert C Aktywator Młodości Serum - Zastrzyk Witaminowy Eveline Cosmetics

EXPERT c™ to inteligentny zabieg anti-aging nowej generacji, oparty na hybrydowej fuzji bioaktywnej witaminy C i silnych antyoksydantów, zamkniętych w jednej formule. Dzięki unikalnej technologii TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™ substancje aktywne wnikają w głąb naskórka, silnie nawilżają, regenerują i wzmacniają cerę, gwarantując błyskawiczny efekt rozświetlenia i odmłodzenia.

 
EKSPERT C AKTYWATOR MŁODOŚCI Serum - Zastrzyk Witaminowy 12% Aktywna Witamina C Eveline Cosmetics  
 
do każdego rodzaju skóry, również sucha i wrażliwa
 
SERUM-ZASTRZYK WITAMINOWY przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry. Formuła bogata w 3 BIOAKTYWNE FORMY WITAMINY C w bardzo wysokim, ekstremalne skutecznym stężeniu 12%, natychmiast niweluje oznaki zmęczenia, widoczne przebarwienia i plamy pigmentacyjne oraz skutecznie zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, kompleksowo zwalczając wszystkie jego objawy. Unikalna formuła, oparta na TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™, chroni DNA komórek skóry, głęboko nawilża i regeneruje. 
 
Hybrydowa fuzja 3 bioaktywnych antyoksydantów to unikalne połączenie silnie skoncentrowanej witaminy C nowej generacji z dwoma ekstraktami roślinnymi (z dzikiej róży i cytryny) o niezwykle wysokim stężeniu biozgodnej, wysoce przyswajalnej witaminy C. Bogata, olejkowa formuła wykazuje silne działanie przeciwrodnikowe i rozświetlające, zapewnia intensywne nawilżenie 24h, spektakularne rozjaśnienie przebarwień i widoczną redukcję wszystkich objawów starzenia się skóry.

INTELIGENTNE SKŁADNIKI AKTYWNE: EXPERT C™ CONPLEX – SILNIE SKONCENTROWANA WITAMINA C NOWEJ GENERACJI, stymuluje syntezę włókien kolagenowych, aktywuje młodzieńczy metabolizm komórek, przywraca skórze blask, natychmiast redukuje oznaki zmęczenia i opóźnia procesy starzenia się skóry.

WYCIĄGI Z DZIKIEJ RÓŻY I CYTRYNY, bogate w naturalne witaminy młodości i przeciwutleniacze, zwiększają biosyntezę ceramidów w naskórku, dzięki czemu staje się on aksamitnie gładki i elastyczny. Pory są mniej widoczne, a skóra jest spektakularnie rozświetlona i promienna. KWAS HIALURONOWY natychmiast wypełnia zmarszczki i linie mimiczne, nadaje skórze aksamitną miękkość i chroni przed przesuszeniem.
 

Cena: ok. 29,99 zł / 18 ml
 

Może być stosowane na 2 sposoby: 
 
1. Nanieść kilka kropli serum na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Delikatnie wmasować. 
2. Dodać kilka kropli serum do codziennej porcji kremu na noc. Delikatnie wmasować. Wstrząsnąć przed użyciem!
 
 
Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar