2017-02-24

Twarz

Nowa linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy Expert C Eveline Cosmetics z witaminą C

EXPERT C™ to inteligentny zabieg anti-aging nowej generacji, oparty na hybrydowej fuzji bioaktywnej witaminy C i silnych antyoksydantów, zamkniętych w jednej formule. Dzięki unikalnej technologii TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™ substancje aktywne wnikają w głąb naskórka, silnie nawilżają, regenerują i wzmacniają cerę, gwarantując błyskawiczny efekt rozświetlenia i odmłodzenia.

 
EKSPERT C AKTYWATOR MŁODOŚCI Nawilżający Krem - Żel Detoks + Rozświetlenie 30+ Eveline Cosmetics  
 
Nawilżający KREM-ŻEL przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry po 30. roku życia. Formuła bogata w 3 BIOAKTYWNE ANTYOKSYDANTY: skoncentrowaną witaminę C nowej generacji, zieloną herbatę i żeń-szeń skutecznie zmniejsza oznaki zmęczenia, wyrównuje koloryt, przywraca skórze aksamitną gładkość i młodzieńczy blask. Redukuje pierwsze zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych. Unikalna formuła, oparta na TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™, chroni DNA komórek skóry, głęboko nawilża i regeneruje. 
 
Technologia hybrydowa (hybryda kosmetyczna) łączy właściwości kilku preparatów pielęgnacyjnych: kremu + korektora + serum w jednym, unikalnym produkcie. Hybrydowa fuzja 3 bioaktywnych antyoksydantów to unikalne połączenie silnie skoncentrowanej witaminy C nowej generacji z naturalnymi wyciągami roślinnymi o intensywnym działaniu antyoksydacyjnym i antystresowym, celem głębokiego nawilżenia 24h, natychmiastowego rozświetlenia ispektakularnego odmłodzenia skóry na poziomie komórkowym.

INTELIGENTNE SKŁADNIKI AKTYWNE: EXPERT C™ CONPLEX – SILNIE SKONCENTROWANA WITAMINA C NOWEJ GENERACJI, stymuluje syntezę włókien kolagenowych, aktywuje młodzieńczy metabolizm komórek, przywraca skórze blask, natychmiast redukuje oznaki zmęczenia i opóźnia procesy starzenia się skóry. ZIELONA HERBATA + ŻEŃ-SZEŃ  neutralizują wolne rodniki, błyskawicznie dodają energii oraz chronią skórę przed stresem. KWAS HIALURONOWY natychmiast wypełnia zmarszczki i linie mimiczne, nadaje skórze aksamitną miękkość i chroni przed przesuszeniem.
 
Cena: ok. 18,99 zł / 50 ml

Sposób użycia: codziennie rano i wieczorem nanieść krem na oczyszczona skórę twarzy, szyi i dekoltu. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
 
 
 
EKSPERT C AKTYWATOR MŁODOŚCI Przeciwzmarszczkowy Krem-Serum Redukcja Przebarwień 40+ Eveline Cosmetics  
 
Przeciwzmarszczkowy Krem-Serum Redukcja Przebarwień przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry po 40. roku życia. Formuła bogata w 3 BIAKTYWNE ANTYOKSYDANTY: skoncentrowaną witaminę C nowej generacji, Lumiskin™ i algę Corallina officinalis, rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza oznaki zmęczenia, rozświetla skórę, przywraca jej aksamitną gładkość i młodzieńczy blask. Intensywnie odżywia, skutecznie hamując procesy starzenia się skóry. Unikalna formuła, oparta na TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™, chroni DNA komórek skóry, głęboko nawilża i regeneruje. 
 
Technologia hybrydowa (hybryda kosmetyczna) łączy właściwości kilku preparatów pielęgnacyjnych: kremu + korektora + serum w jednym, unikalnym produkcie. Hybrydowa fuzja 3 bioaktywnych antyoksydantów to unikalne połączenie silnie skoncentrowanej witaminy C nowej generacji z Lumiskin™ i algą Corallina officinalis o intensywnym działaniu antyoksydacyjnym i antystresowym, celem głębokiego nawilżenia 24h, natychmiastowego rozświetlenia, widocznego rozjaśnienia i spektakularnego odmłodzenia skóry na poziomie komórkowym.

INTELIGENTNE SKŁADNIKI AKTYWNE: EXPERT C™ CONPLEX – SILNIE SKONCENTROWANA WITAMINA C NOWEJ GENERACJI, stymuluje syntezę włókien kolagenowych, aktywuje młodzieńczy metabolizm komórek, przywraca skórze blask, natychmiast redukuje oznaki zmęczenia i opóźnia procesy starzenia się skóry. LUMISKIN™ widocznie rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne oraz zapobiega powstawaniu nowych. ALGA Corallina officinalis pobudza aktywność komórek macierzystych skóry, odbudowując jej gęstość i zwiększając elastyczność.
 
Cena: ok. 19,99 zł / 50 ml

Sposób użycia: codziennie rano i wieczorem nanieść krem na oczyszczona skórę twarzy, szyi i dekoltu. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
 
 

EKSPERT C AKTYWATOR MŁODOŚCI Liftingujący Krem-Maska Ujędrnienie + Regeneracja 50+ Eveline Cosmetics  

Liftingujący  Krem - Maska Ujędrnienie + Regeneracja przeznaczony jest do kompleksowej pielęgnacji skóry po 50. roku życia. Formuła bogata w 3 BIOAKTYWNE ANTYOKSYDANTY: skoncentrowaną witaminę C nowej generacji, kwas hialuronowy i kompleks witamin młodości A+E+F – wygładza i wypełnia nawet utrwalone zmarszczki, zapewnia głęboki lifting skóry, widocznie rozjaśnia przebarwienia i plamy pigmentacyjne. Unikalna formuła oparta na TRI-HYBRID VITAMIN C TECHNOLOGY™ chroni DNA komórek skóry, odmładza cerę, dodając jej blasku.
 
Technologia hybrydowa (hybryda kosmetyczna) łączy właściwości kilku preparatów pielęgnacyjnych: kremu + korektora + serum w jednym, unikalnym produkcie. Hybrydowa fuzja 3 bioaktywnych antyoksydantów to unikalne połączenie silnie skoncentrowanej witaminy C nowej generacji z kwasem hialuronowym i kompleksem witamin młodości A+E+F o wyjątkowym działaniu regenerującym i odżywczym, celem intensywnego nawilżenia, głębokiego liftingu i spektakularnego odmłodzenia.

INTELIGENTNE SKLADNIKI AKTYWNE: EXPERT C™ CONPLEX – SILNIE SKONCENTROWANA WITAMINA C NOWEJ GENERACJI, stymuluje syntezę włókien kolagenowych, aktywuje młodzieńczy metabolizm komórek, przywraca skórze blask, natychmiast redukuje oznaki zmęczenia i opóźnia procesy starzenia się skóry.
KOMPLEKS WITAMIN MŁODOŚCI A+E+F pobudza procesy regeneracyjne skóry, zapewnia jej trójwymiarowy lifting i widoczną poprawę owalu twarzy. KWAS HIALURONOWY natychmiast wypełnia zmarszczki i linie mimiczne, nadaje skórze aksamitną miękkość i chroni przed przesuszeniem.
 
Cena: ok. 19,90 zł / 50 ml
 
Sposób użycia: codziennie rano i wieczorem nanieść krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
 
 
 
Eveline Cosmetics, www.eveline.eu
 
 
 
Witamina C – nowe możliwości
 
Witaminy były pierwszymi ważnymi dodatkami do kosmetyków, a umieszczenie witaminy C było szczególnie ważne dla producentów ze względu na szczególne jej właściwości zarówno odżywcze, antyoksydacyjne i odmładzające. Na początku największym problemem była stabilność tej witaminy, która w warunkach kontaktu ze  środowiskiem zewnętrznym natychmiast ulegałaby dezaktywacji i traciła wszystkie swoje cenne właściwości. W nowoczesnych kosmetykach problem ten udało się rozwiązać poprzez zamianę zwykłej witaminy C na jej formę bioaktywną. Dodanie do kremu witaminy C w postaci Tetraisopalmitynianu Ascorbylu podnosi jej stabilność w kremie. Taka postać znacznie lepiej rozpuszcza się w tłuszczach i może wnikać w głąb naskórka, gdzie następnie konwertuje w wolną postać witaminy C, która jest tak istotna dla podtrzymania funkcji skóry odpowiedzialnych za utrzymanie jej zdrowego wyglądu i młodości. 
 
Witamina C ma właściwości wielofunkcyjne bo bierze udział w bardzo wielu procesach związanych z prawidłowym funkcjonowaniem epidermy i utrzymaniem jej młodości. Jest niezbędna do syntezy kolagenu, ma ważny udział w funkcjonowaniu bariery naskórkowej oraz zwiększa przepływ krwi. Jest niezwykle ważnym antyoksydantem i skutecznie niweluje powstające w naskórku wolne rodniki, które przy jej  braku uszkadzałyby DNA i przyspieszały starzenie skóry. Chroni lipidy przed utlenieniem i skutecznie rewitalizuje komórki skóry.
Witamina C dzięki hamowaniu enzymu tyrozynazy zmniejsza melanogenezę i tym samym przyczynia się do rozjaśnienia kolorytu, zapobiega powstawaniu przebarwień związanych z ekspozycją na promieniowanie ultrafioletowe. Ma lekkie działanie peelingujące, dzięki czemu przyczynia się do odświeżenia naskórka, usunięcia martwych komórek i wygładzenia jego powierzchni. 
 
Nowa linia kosmetyków firmy Eveline Cosmetics Expert C™ po raz kolejny wykorzystuje drogocenne właściwości witaminy C poprzez połączenie jej z innymi niezwykle ważnymi dla funkcjonowania skóry składnikami. Używane w tej serii pojęcie „aktywator młodości” oznacza unikalne i innowacyjne połączenie bioaktywnej, silnie skoncentrowanej postaci witaminy C z nawilżającym kwasem hialuronowym dzięki, któremu uzyskano efekt wyjątkowo skutecznego oddziaływania na skórę. Jest to kolejna linia oparta na hybrydowej fuzji składników, które to pojęcie w praktyce oznacza wykorzystanie nowoczesnych technologii do połączenia właściwości kilku produktów pielęgnacyjnych w jednym kompleksowym wyrobie. 
 
Expert C™
Aktywator Młodości® 30+
 
Wiele kobiet już po trzydziestym roku życia zaczyna martwić się, że ich skóra zaczyna gorzej wyglądać i poszukuje najbardziej odpowiedniego kremu, który zadziała regenerująco i przywróci wyglądowi skóry młodzieńczy blask. Jednymi z najbardziej niezbędnych składników, których powinny poszukiwać kobiety po trzydziestym roku życia są właśnie antyoksydanty a witamina C to substrat o wyjątkowych właściwościach. W kremie wykorzystano jej połączenie z zieloną herbatą oraz żeń-szeniem. Taki dobór składników gwarantuje wyjątkową skuteczność antyoksydacyjną wspomaganą przez polifenole zawarte w zielonej herbacie. Z kolei saponiny, glikozydy i witaminy zawarte w żeń-szeniu wzmacniają właściwości obronne skóry, mają działanie odmładzające, poprawiają ukrwienie i pobudzają odbudowę skóry. 
 
Systematyczna aplikacja tego kremu gwarantuje skuteczną ochronę skóry przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych, poprawia koloryt i nadaje cerze zdrowy i promienny wygląd. Chroni skórę przed przedwczesnym rozwojem zmian związanych z upływem czasu. 
 
Expert C™ 
Aktywator Młodości® 40+ 
 
Jest to krem wybitnie rekomendowany do wykorzystania przez kobiety, na których skórze widać już pierwsze utrwalone oznaki starzenia takie jak: utrata elastyczności skóry, zmarszczki, przebarwienia i zmniejszenie nawilżenia. Jest to produkt wykorzystujący synergię działania trzech niezwykle ważnych antyoksydantów – witaminy C, Lumiskin™ i algi Corallina officinalis. Ten ostatni składnik ma niezwykle ważne właściwości, bo działa na komórki macierzyste skóry a to one są bezpośrednio odpowiedzialne za utrzymanie procesów odnowy komórkowej. Obecność takiego połączenia składników powoduje jeszcze skuteczniejsze wykorzystanie wszystkich drogocennych właściwości witaminy C. Hybrydowa forma produkcji tego kremu pozwala na połączenie właściwości aż trzech preparatów pielęgnacyjnych – kremu, korektora i serum. 
 
Systematyczna aplikacja tego kremu powoduje wyraźne wygładzenie skóry, odmłodzenie, pobudzenie procesów regeneracji i odnowy. 
 
Expert C™
 Aktywator Młodości® 50+
 
Okres po pięćdziesiątym roku życia to taki moment w życiu kobiety, w którym prawidłowa pielęgnacja skóry jest niezwykle ważna. Spadek hormonów związany w menopauzą odbija się nie tylko na samopoczuciu ale także ma bezpośredni wpływ na skórę. Dochodzi wtedy do gwałtownego przyspieszenia procesów związanych ze starzeniem, szybko postępuje spadek elastyczności i powstawanie nowych zmarszczek. Zadbanie o pielęgnację staje się warunkiem dla utrzymania nadal młodego stanu epidermy i nie można sobie pozwolić na przypadkowość czy pomyłki. Expert C™ to produkt, który zapewnia nie tylko odmłodzenie ale również powoduje wizualne wygładzenie zmarszczek i lifting. Połączenie skoncentrowanej witaminy C z kwasem hialuronowym oraz odpowiedzialnymi za młodość skóry witaminami A+E+F działa na skórę odmładzająco, chroni DNA komórek, niweluje szkodliwy wpływ wolnych rodników, pobudza produkcje kolagenu i rozjaśnia przebarwienia. Podobnie jak w innych produktach tej serii wykorzystano technologię hybrydową powodującą, że jeden krem może pełnić funkcję serum, kremu i korektora. 
 
Wybór tego kremu i jego systematyczna aplikacja jest gwarancją utrzymania młodego wyglądu skóry, przeciwdziałania powstawaniu zmarszczek i niwelowania niekorzystnego wpływu zmian ze spadkiem hormonów estrogenowych.
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar