2017-02-14

Usta

Eveline Cosmetics laureatem konkursu Hit Kosmetyczny

Głosami Czytelniczek magazynu „Dobre Rady” Pomadka w płynie Velvet Matt, Eveline Cosmetics zdobyła pierwsze miejsce w kategorii Makijaż w konkursie Hit Kosmetyczny 2016.

 
Pomadka VELVET MATT w płynie to gama matowych pomadek do ust, w intrygujących, ultra nasyconych pigmentami kolorach w połączeniu z wyjątkową formułą pielęgnacyjną.
 
Kosmetyk bogaty w witaminy A, E i F zadba o optymalny poziom nawilżenia, odżywienia, ujędrnienia i ochrony ust. Pomadka ma lekką i przyjemną konsystencję, która daje poczucie ekstremalnego komfortu i długo utrzymuje się na ustach. Smakowity zapach żurawiny sprawia, że jej aplikacja jest przyjemnością.
 
 
 
Hit Kosmetyczny to plebiscyt organizowany przez miesięcznik dla kobiet „Dobre Rady“. W 2016 roku odbyła się jego dziesiąta edycja. Nagroda przyznawana przez Czytelniczki magazynu. W tym roku wybierają one swoich faworytów w kategoriach: Zapachy, Kosmetyki do makijażu, Kosmetyki do pielęgnacji włosów, Kosmetyki do pielęgnacji twarzy, Kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz Kosmetyki apteczne. 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar