2007-01-30

PLOTKI

ACH CI MĘŻCZYŹNI...

Na świecie jest ich wielu. Potajemnie do nich wzdychamy, mamy ich twarze na pulpitach komputerów lub zaczytujemy się w artykułach i ploteczkach na temat naszych wymarzonych mężczyzn, którzy tak naprawdę nigdy nie będą nasi. Każda z nas ma taki ideał. Niektórym kobietom udaje się znaleźć taki ideał i spędzić z nim resztę życia, inne muszą podziwiać te ideału inaczej.

Na pierwszym miejscu polskiej listy pożądanych kawalerów znajduje się zasłużenie Maciej Zakościelny. A za granicą?

Są faceci, którzy bez wątpienia mogliby mieć niemalże każdą kobietę. Może nie każda z nich chciałaby spędzić z nimi całe życie, ale jedną noc lub "jeden raz" - bardzo chętnie.

Ach Robi…
Szczęśliwą dziesiątkę otwiera Robbie Wiliams. Głosowały na niego dziewczyny, które lubią dobrą zabawę i nie zależy im na stabilizacji. Podobnie jak to było z niektórymi kandydatami na polskiej liście, tego wyboru komentowała nie będę, choć trzeba przyznać, że odkąd Robi zaczął solową karierę, zmienił się bardzo i wszystko w nim zmieniło się na lepsze.

Jamie…
Na 9. miejscu Jamie Foxx. Jak widać, czarnoskóry przystojniak cieszy się dużym powodzeniem. Aktora tego można skojarzyć, gdyż grał w niemałej ilości filmów. Obecnie pojawia się na ekranach kin w filmie, którego muzyka jest kapitalna i w którym gra tak świetna gwiazda jak Betonce.

Matthew…
Na 8. pozycji Matthew McConaughey. On uwielbia rozrywkowy styl życia i miał już wiele partnerek. Jednak nadal sporo dziewczyn chciałoby z nim spróbować szczęścia. O tak, to jest zdecydowanie mój typ. Utalentowany aktor, przystojny, zabójczy uśmiech, piękne spojrzenie, bogaty… po prostu to jest "mus"na tej liście, tylko dlaczego tak nisko?

George… Na 7. miejscu George Clooney, który w tego typu rankingach jest obecny od lat. Tym razem George pociąga panie, które mają słabość do szpakowatych facetów. Nie trzeba wymieniać filmów, w których grał, bo każdy film wzbogacony jego osobą, staje się zazwyczaj hitem. Tak, to jest zdecydowanie pożądany obiekt męski, zarówno przez młode kobiety lubiące panów w leciutką siwizną, jak i dla pięknych dojrzałych kobiet.

Brat…
Na 6. pozycji boski Brad Pitt. Każda dziewcyzna kochała się w nim chociaż minutę. Wcielał się w przeróżne role, od psychopató, złodziei, rabusiów, po detektywów… detektywów jego karierze jest plejada charakteró granych przez niego. Wciąż jest o nim głośno nie tylko z powodu doskonałych filmów, ale również skandali i związków. Według mnie to jemu należy się pierwsze miejsce na tej właśnie liście.

Jake…
Na 5. miejscu Jake Gyllenhaal. Kiedy grał kowboja, można było zobaczyć więcej niż jego ładne oczy. Stąd ta wysoka pozycja. Wierze na słowo osobom, które głosowały, gdyz ja nie znam tego aktora.

Johnny…
Na 4. miejscu Johnny Depp. Tajemnicze spojrzenie i wyraźne rysy twarzy nadal pociągają. To również bardzo ciekawa postać Hollywoodzkiego świata. Związany od dawna z tą samą kobietą, nie pojawia się tak często w skandalach, choć wciąż jest obecny, dzięki swojemu talentowi aktorskiemu.

Collin...
Na 3. pozycji Colin Farrell, czyli "typ niepokorny". Ciekawe, co sprawia, że jest tak bardzo pociągający dla kobiet. O tym Przystojniaku już nic więcej nie trzeba pisać.Orlando...
Któż go nie pamięta z takich filmów jak "Królestwo niebieskie" czy "Elizabethtown". Przystonjy, młody, o niesamowitej urodzie, znienawidzony przez dawnych bożków seksu - Brata Pitta i Leonarda DiCaprio, podbija serca kobiet na całym świecie, bo która z nas nie chciałaby spędzić z nim choć jedneg wieczoru?

Justin...
A to niespodzianka. Justin królem listy najbardzie pożądanych mężczyzn na świecie. Nie wszystkim przypadnie ten wybór do gusty, jednak niektóre kobiety uważają, że ma on w sobie tyle seksu, że wygranej nie trzeba tłumaczyć.

Ranking przygotowany przez "Glamour".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar