2017-01-23

PATRONATY

OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne

 

Jaki to ślub alternatywny?

Niestereotypowy, niekonwencjonalny, bez przaśnego wesela, wiejskiego stołu, muzyki disco-polo, czy ogólnej sztampy. To wydarzenie alternatywne do utartych schematów i wzorców, kierujące uwagę głównie na Młodą Parę, ich uczucia i relacje. To one są najwazniejsze. My chcemy pokazać, że celebrując takie wydarzenie można pozostać sobą, nie być przebranym tylko dobrze ubranym, cieszyć się detalami, które są pięknie wykonane i pochodzą od lokalnych producentów. Można ten czas spędzać z bliskimi dobrze się bawiąc.

Kto pokaże swoje produkty?
 
W wydarzeniu weźmie udział około 60 wystawców, głównie polskie młode projektantki tworzące zwiewne, delikatne suknie i dodatki w klimacie boho, m.in. Agata Wojtkiewicz, Boso, Po prostu ale i przedstawiciele mody męskiej np. PewienPan. Fotografowie i filmowcy, którzy dyskretnie dokumentują dzień ślubu w sposób emocjonalny i nastrojowy - AjEm Eyecrafted, Anna Płóciennik, Kamila Piech, Katarzyna Pyrchała, Lowmi. Małe manufaktury z wyszukanymi ozdobami i papeterią - Papierowe Sztuki, Love Prints, No coś pieknego, Wielkie Love. Nowe, lokalne cukiernie ze świetnymi pomysłami na oryginalne torty - Masz Kawałek, Cafe Lusia. Florystki i dekoratorzy preferujący minimalizm i rustykalne elementy roślinne - Floral Deco, Qwiat. Fryzjerzy i makijażystki pokażą boho stylizacje na ten ważny dzień. Dodatkowo podczas naszego eventu konsultanci ślubni ze Ślubnej Pracowni opowiedzą o nietypowych atrakcjach ślubnych i ceremoniach tematycznych, a celebranci z Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów o ślubach humanistycznych. Od strony muzycznej targi poprowadzi DJ Jegomość.
 
Kogo zapraszamy?
 
Wszystkie osoby ceniące dobry design i piękno sztuki użytkowej, lokalne produkty i usługi na najwyższym poziomie, lubiące minimalizm i naturalne dekoracje, chcące napić się dobrej kawy i spędzić popołudnie rozmawiając z ciekawymi ludźmi. A przede wszystkim narzeczonych, dla których najważniejsze jest szczere podejście do ślubu i wesela, pokazanie przez tą ceremonię siebie.

Gdzie i kiedy odbędą się targi?
 
Zapraszamy 5 marca 2017 w niedzielę między 11.00-18.00. Targi odbędą się w przestrzeniach pofabrycznych widzewskiej manufaktury Wi-Ma, ul. Piłsudskiego 135, które obecnie są domem wielu inicjatyw artystycznych. Spotkania będą zorganizowane w otwartej przestrzeni nie wydzielonej boksami. Chcemy aby panowała kameralna atmosfera sprzyjająca rozmowom z wystawcami, aby goście targów odpoczęli u nas pijąc dobrą kawę i podziwiając unikatowe produkty.
 
Zaprosiliśmy do udziału Fundację Mam Marzenie.
 
Jej misją jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.
 
Nasi wystawcy przekażą swoje usługi i produkty na licytację w czasie targów, a zgromadzone środki pomogą nam spełnić wspólnie wybrane marzenia. Chcemy też pokazać Parom Młodym, że ślub może być wydarzeniem zaangazowanym społecznie.
 
OFF WEDDING W LICZBACH:
  • około 60 wystawców z różnych branż
  • na powierzchni 800m² w centrum Łodzi
  • 8 godzin na zapoznanie się z ofertą i pomysłami naszych wystawców
  • łącznie 4 godziny prezentacji
  • bazując na podobnych imprezach estymujemy ~500 odwiedzających
  • 100% nowych odwiedzających

 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar