2007-01-31

WARTO WIEDZIEĆ

PSYCHOMANIPULACJA UMYSŁEM KOBIETY

"Jakby to było gdybyś potrafił w na pozór normalnej rozmowie umieszczać podprogowe polecenia dla podświadomości kobiety oraz wywoływać w niej dowolne stany emocjonalne i łączyć je ze sobą?

Metodyka prowadzenia rozmowy, o której możesz się dowiedzieć, w przeciwieństwie do nieco już przestarzałych technik NLP, oparta jest o techniki manipulacji ludźmi stosowane przez służby wywiadowcze USA i Izraela w celach werbowania tajnych współpracowników lub też w celach wyciągnięcia potrzebnych informacji od danych osób. Szpiedzy CIA i MOSADU szkoleni byli na okoliczność wywierania wpływu na ludzi metodami behawioralnymi i emocjonalnymi w celach zdobywania informacji i werbowania do współpracy tych osób, nie tylko stosując finansowe argumenty. Ta technika manipulacji jest bardzo skutecznie wykorzystywana przez agentów CIA i MOSADU, których celem jest pozyskanie współpracowników. Nie każdego mogą zmusić do współpracy szantażem. Nie każdy też da się przekupić szczególnie, jeśli ma podjąć współpracę z wywiadem USA, czyli państwa, które jest na przykład wrogiem jego ojczyzny. W większości krajów taka współpraca jest surowo karana. Same pieniądze więc nie wystarczą. Jak wyłączyć najsilniejsze nawet opory, jakie mogą pojawić się w takiej sytuacji?

Kobiety to bardzo wdzięczny "materiał" do psychomanipulacji.

A gdybyś od razu wiedział, co powiedzieć, jakby Twoje słowa nie były już po prostu słowami, lecz narzędziami, które otwierają ją dla Ciebie w najgłębszym i najwrażliwszym miejscu, poruszając ją na najgłębszych poziomach, wyzwalając myśli, uczucia i pragnienia, o których nawet nie wiedziała, że może ich doświadczać

Odpowiednia postawa jest kluczem w uwodzeniu! Dzięki odpowiedniej postawie jesteś w stanie podejść do każdej kobiety i zawładnąć jej umysłem! Dzięki postawie pokazujesz swoją wartość, potrafisz z łatwością użyć słów, które ją rozpalają i wprowadzają w niezwykły świat doznań miłosnych....

Tych technik nie uczono dziewczyn w szkole ani na studiach. Nie uczono ich również obrony przed takimi technikami.

Cała przyroda jest oparta na procesach manipulacji a człowiek jest istotą przede wszystkim emocjonalną. Można sterować bezpośrednio emocjami człowieka. Dlaczego jest to cenne? Dlatego, że łatwiej jest wpłynąć na emocje, niż na proces podejmowania decyzji. Dalszą drogę człowiek odbędzie już sam, bez naszego udziału.

Praktyka pokazuje, że ludzie tak naprawdę chcą być manipulowani. Jeśli nawet boimy się różnych form manipulacji, to tym bardziej należy się uczyć tego procesu, aby wiedzieć, jak on wygląda i jak jest wykorzystywany w praktyce.

Czy psychomanipulacja jest zła ?

Tylko pomyśl: Niektórzy ludzie uważają, że te techniki nie są w porządku... Niektórzy uważają, że są "wredne i podstępne..." CIA i MOSAD używa ich, ponieważ...

DZIAŁAJĄ !!!!

Psychomanipulacja umysłem jest tak skuteczna, że mogą ją stosować tylko osoby odpowiedzialne, w pełni zdające sobie sprawę ze skutków ich zastosowanych w praktyce. Nie chcemy skrzywdzić żadnej kobiety ! Po prostu fundujemy sobie i jej fantastyczną podróż w krainę szczytowania psychofizycznego... "

Zaczerpnęłam ten opis ze sprzedaży tej płyty jak widać z cennymi radami jak uwieść kobietę...Czy na prawdę mężczyźni myślą, że każdą z nas można uwieść za pomocą haseł zaczerpniętych z jakiejś płytki?
Co o tym myślicie? Podziel się z nami swoimi uwagami.

CZEKAMY NA WASZE MAILE

Komentarze (1)

buba (2008-04-19 16:13:16)
psychomanipulacja umsłem kobiety. A mężczyzny ?
świetna publikacja, nawet sprawy sobie nie zdajecie jakie cuda można takimi sztuczkami robić, na pocieszenie powiem, że facetami też w podobny sposób można kręcić, o czym mówi inna publikacja tego wydawnictwa pt."psychomanipulacja umysłem mężczyzny".
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar