2008-05-24

PLOTKI

Kobiety za milion dolarów

Stanęły obok siebie na czerwonym dywanie w Cannes, dwie diwy, piękne, spełnione kobiety sukcesu Madonna i Sharon Stone, które pokazują jak to jest starzeć się z gracją.


Obie panie ubrane w czerń i stonowaną biżuterię. Królowa popu i sławna aktorka przyciągały największą uwagę na światowej premierze dokumentu Madonny, który opowiada o sierotach z Malawi cierpiących na AIDS "I Am Because We Are".

W sierpniu Madonna obchodzi swoje 50 urodziny, a Sharon Stone obchodziła 60 urodziny w marcu. Ponieważ obie wybrały czarne suknie, umalowały usta na różowo, oczy na styl smoky eyes, widownia była zachwycona podobieństwami między dwoma sławami. Okazuje się, że ich nieskazitelna cera to nie jedyna wspólna cecha dwóch gwiazd.

Obie są matkami trojga dzieci, obie podjęły się adopcji, Sharon Stone adoptowała 3 chłopców, a Madonna podjęła bardzo kontrowersyjną decyzję adoptując dwa lata temu chłopca - Davida Banda z Malawi. Obie kobiety były mężatkami dwa razy, a Madonna nadal jest w związku małżeńskim z drugim mężem.

Patrząc na obie panie może nas ukłuć zazdrość, gdyż Madonna i Sharon Stone to kobiety spełnione, kobiety sukcesu, którym talent przyniósł ogromny majątek i sławę, a szybkie i ekscytujące życie nie odebrało im urody, wręcz przeciwnie obie gwiazdy wyglądają kwitnąco.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar