2016-10-14

Buty

„Czarne perły” z najnowszej kolekcji marki CLARKS

Ręcznie rzeźbione w twardym drewnie grabu kopyto szewskie, nadające obuwiu idealną sylwetkę. Delikatne lakierowane skóry i aksamitne w dotyku zamsze, ewokujące uczucie luksusowej elegancji. Najwyższej klasy kunszt rzemieślniczy, zapewniający bezprecedensową jakość. Marka CLARKS prezentuje jedyną w swoim rodzaju kolekcję stylowego obuwia damskiego THE BLACK EDIT, której harmonijne piękno odkrywamy dzięki potędze magnetycznej, nasyconej czerni. 

 
Zgodnie z filozofią marki, każdy detal został dopracowany do absolutnej – niemalże matematycznej – perfekcji. Wzory o minimalistycznych  sylwetkach, zaprojektowane i  wykonane z  tak wielką starannością, odzwierciedlają zarazem kluczowe trendy nadchodzącego sezonu. Czarne zamszowe platformy, lakierowane szpilki, skórzane botki z  ostrym noskiem czy pantofle mary-jane na słupku świetnie sprawdzą się w roli nieodłącznych towarzyszek eleganckiej kobiety. 
 
 
Wzór Kendra Sienna to ucieleśnienie doskonałości zarówno pod względem formy, jak i wykonania. Wytworna sylwetka z noskiem w kształcie migdała zachwyca wycyzelowaną elastyczną platformą, pozwalającą cieszyć się wysokim słupkiem bez żadnych kompromisów. Niezwykle efektowną ozdobę buta stanowi cholewka z czarnej lakierowanej skóry o wyjątkowym połysku. Komfort stóp zapewnia podszewka z delikatnej oddychającej skóry licowej. Pantofle Kendra Sienna to idealny sposób na optyczne wydłużenie i wysmuklenie nóg.
 
 
Odznaczający się wyrafinowaną elegancją wzór Dinah Keer uosabia to, co najlepsze w  klasyce. Zjawiskowe czarne szpilki o czystym, minimalistycznym designie zostały zaprojektowane w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Technologia Clarks Posture Boost, ułatwiająca równomierne rozłożenie nacisku stóp na podłoże oraz wspomagająca prawidłową postawę ciała, czyni z tego stylowego, a zarazem przyjaznego stopom obuwia – niezbędnik w szafie współczesnej kobiety.
 
Poznaj inne „gwiazdy” najnowszej kolekcji marki CLARKS!
 
 
 
 
 
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar