Jak zapowiadali twórcy, film ma być o "miłości prosto z nieba, zazdrości, zdradzie i wielkim świecie reklamy".

"Dlaczego nie!" to ciepła, romantyczna opowieść o dziewczynie, która po latach spędzonych w Akademii Sztuk Pięknych marzy o pracy w wielkim świecie reklamy. Zamiast pracować w agencji, może jedynie nosić tam kanapki. Wciąż jednak ma nadzieję, że jej prace ktoś wkońcu zobaczy i doceni je.

Jej marzenia oczywiście się spełniają. I może to tak bardzo cieszy oglądającego ten film widza. Każdy ma gdzieś swoją szansę zapisaną, tylko potrzeba czasu by móc wykorzystać tę szansę i zrealizować swoje marzenia.


Świetna gra aktorska. Na planie pojawiają się największe filmowe gwiazdy - z Maciejem Zakościelnym, Anną Cieślak, Małgorzatą Kożuchowską, Tomaszem Kotem i Przemkiem Cypryańskim na czele. Nie zabraknie też Anny Przybylskiej, która w "Dlaczego nie!" zagrała... rozkapryszoną gwiazdę.

Piękne zdjęcia ukazujące przecudownie Warszawę niczym Nowy Jork i uroki Mazur.

Czasami miałam wrażenie, że jest dość ckliwy ten film, za romatyczny i przesadzony. Ale czy nie każda z nas marzy właśnie o takim życiu? Młodość, piękno, szczęście i prawdziwa miłość.

Puśćmy wodze fantazji i wkroczmy w cudowny świat filmu "Dlaczego nie!". Dodam także, że oglądamy ten film w brzmieniu świetnej muzyki.

Oby więcej takich filmów...

WIELKIE BRAWA DLA REŻYSERA: RYSZARDA ZATORSKIEGO
Umie rozbawić i wzruszyć miliony widzów. A filmowych rywali... rozkłada na łopatki. Ryszard Zatorski to jeden z najzdolniejszych polskich reżyserów i scenarzystów. Najchętniej realizuje komedie. Zaczynał od współpracy reżyserskiej przy takich przebojach, jak "Vabank", "Deja vu", "Girl guide", czy kultowa już "Seksmisja".

Tekst: Ewa Kuzera

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar