2008-05-02

DEKORACJA WNĘTRZ

Czas na piwonie

Nieważne czy będzie to śniadanie, obiad, kolacja, czy grill. Nieważne, czy będziemy jeść w domu, w ogrodzie, na tarasie, czy wprost na trawie. W naczyniach stołowych PEONY każdy posiłek będzie wyjątkowy, ponieważ jedzenie jest prawdziwą przyjemnością tylko wtedy, gdy jest i smaczne, i pięknie podane.

Ceramika stołowa PEONY holenderskiej marki Jet © przygotowana przez firmę Ter Steege to naczynia z klimatyczną, rozpoznawalną dekoracją. Jej głównym motywem są pełne uroku kwiaty oraz liście piwonii – jednej z najpiękniejszych bylin ogrodowych, która lada chwila zakwitnie w naszych ogrodach.

Naczynia wykonane z grubościennego porcelitu zdobione są na kilka sposobów. Talerze deserowe i obiadowe dostępne są w wersji całkowicie pokrytej kwiatami oraz w wersji z kwiatem na licu i skrzydłem w kolorze ciepłej zieleni. Taką samą barwę mają wnętrza filiżanek, kubków, dzbanków, mlecznika oraz cukiernicy.

Do śniadania lub kolacji proponujemy z linii PEONY: filiżanki do herbaty, kubki, czajnik z podgrzewaczem, talerze deserowe (19, 21,5 oraz 22 cm), miseczki, kieliszki do jajek, tace do pieczywa, cukiernicę oraz mlecznik. W kolekcji znajdują się również praktyczne, szczelnie zamykane ceramiczne pojemniki na muesli. Naczynia obiadowe PEONY to: talerze duże (27, 35,5 oraz 40 cm), miseczki i talerze do zupy, filiżanki do barszczu, półmiski (21, 27 cm), żaroodporna forma do zapiekania oraz dzbanek do kompotu wraz z 4 kubeczkami. Do dekoracji stołu i jego otoczenia dedykowane są m.in. świece, drewniane tace i koszyki, pudełka na herbatę, ceramiczny świecznik oraz donice (ceramiczne i drewniane).Wszystkie ceramiczne naczynia z linii PEONY można myć w zmywarce, zaś wolny czas poświęcić na chwilę odpoczynku przy dobrej kawie lub herbacie. Oczywiście w filiżankach z rysunkiem piwonii.

Produkty dostępne są w hurtowej ofercie firmy Ter Steege Poland oraz w detalicznej sprzedaży w wybranych sklepach w całym kraju.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar