2007-01-25

PLOTKI

TWORZENIE LIST...

W magazynie "Forbes" opublikowano ranking najlepiej opłacalnych gwiazd show-biznezu. Na stronach Wirtualnej Polski stowrzone listę dobrze sytuowanych sławnych kawalerów, którymi na pewno byłaby zainteresowana prawie każda kobieta, choć ja mocno bym zweryfikowała tą listę.

Mateusz - 10.
Piękny młody i bogaty. Na dziesiątym miejscu amant polskiego kina. W Mateuszu dziewczyny kochają się już od początków serialu "Matki, żony i kochanki".

Mariusz - 9.
A to akurat jest fakt, który bardzo mnie zaskoczył, myślę, że nawet nie wiem jak to skomentować. Dziewiąte miejsce zajmuje najsłynniejszy Strongman. Kobiety uwielbiają silnych mężczyzn, jeśli do tego jest sławny i bogaty - rewelacja - pytanie tlyko dla kogo?

Paweł - 8.
Tak... zdecydowanie on zasługuje na miejsce na tej liście. Mimo, że jego zdolności aktorskie według mnie są takie, jakie są, choć przyznaję z ręką na sercu, że rozwija się z roku na rok, a moje serce podbił występami w "Tańcu z gwiazdami", gdzie był świetny, z urody jest prawdziwym amantem, i chyba najbardziej przystojnym aktorem w Polsce.

Robert -7.
Na siódmej pozycji sławny kierowca wyścigowy. Robert jest zawsze opanowany i potrafi ważyć emocje. Szaleją za nim fani, media i kobiety. Ja bym go umieściła na tej pozycji tylko ze względu na osiągnięcia sportowe.

Paweł W. - 6.
Na szóstym miejscu serialowy Tomek. Niestety prasa brukowa donosi, że aktor związał się z najlepiej opłacaną polską aktorką - Joanną Brodzik. Paweł Wilczak ma zdecydowanie coś w sobie. Mnie do siebie przekonał grając w filmie "Kasia i Tomek." Zdecydowanie nie można powiedzieć, że jest to aktor bez wyrazu, gdyż jest intrygujący i bardzo tajemniczy i jednocześnie przez to pociągający.

Mateusz - 5.
Na piątym miejscu kawaler z odzysku. "Morza szum, ptaków śpiew..." i przystojny, bogaty żeglarz.

Bliźniaki - 4 i 3.
Tak, od pewnego czasu Mroczkowie są wszędzie i gratulujemy panom i choć bardzo ich lubię bo są przesympatyczni, to czy na pewno powinni się znaleźć na tej liście?

Andrzej - 2.
Drugie miejsce zajmuje aktor, który przez wiele lat był związany z Magaleną Cielecką. Ostatnio mówi się, że są partnerami tylko na ekranie. Bardzo mi się osobiście podobała jego kreacja w filmie "Samotność w sieci", w którym pokazał, że jest na prawdę aktrakcyjnym mężczyzną, więc drogie pani znowu jest szansa zdobyć pana Adnrzeja Chyrę.

Maciej - 1.
Nie będzie to zaskoczeniem dla nikogo, że na pierwszym miejscu tej listy znalazł się Maciej Zakościelny "polski Brat Pitt". Jego uśmiech sprawia, że kobietom miękną nogi, a "Tylko mnie kochaj" oglądają po kilka razy. Dla mnie jest właśnie takim polskim Bratem Pittem, gdyż niemiłosiernie go przypomina, a Brat Pitt u mnie zajmowałby na takiej liście pierwsze miejsce jeszcze z inną gwiazdą już polskiego kina Pawłem Małaszyńskim, którego publiczność uhonorowała 22 stycznia telekamerą, jak najbardziej zasłużoną, bo kto obecnie nie zna postaci wykreowanej przez Małaszyńskiego jaką jest Grant z serialu "Ofiecerowie"? Niestety jest to lista najbardziej pożądanych kawalerów, a pan Paweł już niestety do nich nie należy, gdyż jest szczęśliwym mężem i ojcem.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar