2006-11-09

PLOTKI

OGIEŃ W TAŃCU I NIE TYLKO

Taniec to świętość. Wykorzystywany by przebłagać bogów towarzyszy nam od wieków. Taniec to rytuał. Obowiązkowy punkt dworskich balów czy swojskich wesel. Kiedyś obowiązkowy w kanonie dobrego wychowania, dawał przepustkę do towarzyskiego życia. Taniec to trans, oczekiwanie, namiętność, ogień, drżenie serca... I wreszcie taniec to pobudka dla zmysłów, kipiąca namiętność, żywioł gwałtowny jak seks. Sprawia, że ciała na co dzień skrępowane garniturami i kostiumami budzą się z letargu i wstępują do innego zupełnie nieznanego świata. Ośmiela do dotyku, przyzwala na namiętny uścisk. Sprawia, że dwoje partnerów może bez szwanku dla reputacji przeżyć na parkiecie chwilę romansu. Taniec to trudna miłość, która odziera pięty, miażdży palce, wyciska litry potu. Zabiera czas dla rodziny. Czy daje coś w zamian?

Los romansów w programie "Taniec z gwiazdami" jest bardzo różny, jak będzie tym razem?

Poznali się podczas drugiej edycji "Tańca z gwiazdami". Radzili sobie świetnie i byli jedną z najsympatyczniejszych par całego show. Nie było wtedy jeszcze widać rodzącego się uczucia między niezwykle utalentowaną tancerką o wyjątkowej urodzie Anią Głogowską i przezabawnym Piotrem Gąsowskim. Chociaż wielokrotnie widywano ich razem - na wakacjach, na zakupach, na imprezach - zawsze zaprzeczali, jakoby byli parą.

Ostanie wiadomości donoszą, że Anna Głogowska jest w ciąży. Czy taki obrót wydarzeń sprawi iż związek się wzmocni? Czy dojdzie do ślubu mimo zaprzeczeń pary? Przyszli rodzice nie mogą jednak spać spokojnie gdyż ciąża podobno jest zagrożona. Miejmy nadzieję, że wszystko ułoży się pomyślnie i szczęśliwie dla najsympatyczniejszej pary w pogramie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar