2008-04-22

Nowinki

Trendy w kwiatach i modzie


Mistrzowie Florystyki Desiree Glasbergen z Holandii, Robert Miłkowski z Polski oraz utalentowani absolwenci Polskiej Szkoły Florystycznej z Poznania wykonają kompozycje oraz biżuterię kwiatową dobraną odpowiednio do koloru i fasonu kreacji, makijażu, charakteru osoby oraz okazji. Podczas pokazu modelki wystąpią w ubraniach pochodzących z kolekcji wiodących marek oraz w najmodniejszych sukniach ślubnych.

Osoby ceniące oryginalność z pewnością zaskoczy kwiatowa dekoracja motoru. Podczas pokazu floryści pokażą jak umiejętnie dobrać kompozycje kwiatowe do stroju i okazji, żeby osiągnąć harmonię i idealny efekt. W pierwszej części wiosennego pokazu zostaną zaprezentowane kompozycje kwiatowe na różne okazje, utrzymane w trendach proponowanych na wiosnę i lato 2008. W drugiej części floryści wykonają wiązanki ślubne i stroiki komunijne.

Tej wiosny obowiązuje spokój, prostota i minimalizm. W palecie kolorów dominują różne odcienie szarości, przeplecione elementami intensywnych żółci, róży czy pomarańczy. Kwiaty pełnią tej wiosny ważną rolę, ponieważ ożywiają monotonię dominującego koloru. Najmodniejsze są gerbery, narcyzy, nawłocie, jaskry, cantedeskie oraz hiacynty. Lato jest pełne intensywnych kolorów, wśród których przeważają odświeżające i wesołe niebieskości, pomarańcze, żółcie, zielenie, róże i czerwienie. Dominującym kwiatem jest róża, ale także konwalie, gloriozy, chabry oraz kraspedie.Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar