2015-10-08

Forma

Herbalife wprowadza nowy sportowy napój zCristiano Ronaldo

 Herbalife wprowadza nowy sportowy napój ze światową gwiazdą piłki nożnej Cristiano Ronaldo

Nowy sportowy napój “CR7 Drive” napędza zawodników
 
 
LOS ANGELES, 28 września 2015 r. – Globalna firma odżywcza Herbalife (NYSE: HLF) oraz legenda światowej piłki nożnej Cristiano Ronaldo ogłosili dziś wprowadzenie na rynek nowego napoju sportowego Herbalife: “CR7 Drive”.
 
 
 
CR7 Drive jest zwieńczeniem roli firmy jako oficjalnego sponsora odżywczego Ronaldo i odzwierciedla efekty trwającej od miesięcy współpracy ze słynnym sportowcem. Herbalife w ramach wieloletniej umowy pracowała z Ronaldo zarówno na boisku, jak i poza nim. CR7 Drive został zaprojektowany, by pomóc mu zoptymalizować wyniki i sprostać jego specyficznym potrzebom żywieniowym.
 
„Cristiano Ronaldo traktuje odżywianie bardzo poważnie i docenia wpływ prawidłowej diety z odpowiednio dobranymi substancjami odżywczymi na poprawę wyników” powiedział Michael O. Johnson, Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Herbalife. „Opracowaliśmy CR7 Drive specjalnie dla Ronaldo i we współpracy z nim, jednak jego potrzeby nie odbiegają znacząco od potrzeb zwykłego sportowca lub entuzjasty fitnessu, dlatego mamy zaszczyt udostępnić CR7 Drive zawodnikom na wszystkich poziomach zaawansowania.”
 
„Herbalife rozumie, że odżywianie jest kluczowe dla moich wyników” powiedział Cristiano Ronaldo, napastnik Realu Madryt. „Współpraca nad stworzeniem CR7 Drive z zespołem naukowców z Herbalife wyspecjalizowanym w badaniach na rzecz sportu, była niezwykle cennym doświadczeniem i przykładem prawdziwego partnerstwa. Nie mogę się doczekać, by pomóc sportowcom na całym świecie zrozumieć, jakie wsparcie mogą otrzymać dzięki produktom odżywczym.”   
 
CR7 Drive jest współczesną wersją tradycyjnych napojów dla sportowców, bez sztucznych aromatów czy substancji słodzących. Lekki i orzeźwiający smak tego węglowodanowo-elektrolitowego napoju pomaga sportowcom nawodnić się przed i podczas wysiłku*. Dostarcza węglowodanów i uzupełnia substancje, które zwykle tracone są wraz z potem, w tym kluczowe elektrolity. Jego główne składniki sprawiają, że CR7 Drive świetnie sprawdza się w wielu rodzajach aktywności wytrzymałościowych, między innymi w: piłce nożnej, spinningu, bieganiu lub innych sportach, które znacznie podnoszą tętno**.
 
 
*Napoje węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanialność wody podczas wysiłku fizycznego 
** Napoje węglowodanowo-elektrolitowe przyczyniają się do utrzymania wytrzymałości podczas długotrwałego treningu wytrzymałościowego
 
Podobnie jak wszystkie produkty Herbalife24®, CR7 Drive przeszedł badania na obecność niedozwolonych substancji w Informed Sport. Program Informed Sport potwierdza, że produkty zostały przetestowane pod kątem substancji zabronionych w sporcie.
 
Zespół specjalistów Herbalife współpracuje z Ronaldo, by pomóc mu zoptymalizować jego codzienne odżywianie i zapewnia mu specjalistyczne porady na temat tego, jak poprawić ogólne wyniki dzięki suplementacji ukierunkowanej na osiągnięcie określonego celu. To właśnie w wyniku tej współpracy powstał CR7 Drive. 
 
O Herbalife:
Herbalife jest globalną firmą odżywczą, której produkty pomagają zmienia życie ludzi od 1980 roku. Nasze rozwiązania ukierunkowane na odżywianie, kontrolę wagi, energię i fitness oraz pielęgnację ciała dostępne są wyłącznie za pośrednictwem Niezależnych Partnerów Herbalife w ponad 90 krajach. Jesteśmy zaangażowani w walkę ze światowymi problemami złego odżywiania i otyłości poprzez oferowanie wysokiej jakości produktów, indywidualnych konsultacji z Partnerami Herbalife oraz tworzenie społeczności, która inspiruje konsumentów do zdrowego, aktywnego życia.
 
Wspieramy Herbalife Family Foundation (HFF) i jej programy Casa Herbalife pomagające w zapewnianiu dobrego odżywienia dzieciom w potrzebie. Sponsorujemy również ponad 190 światowej klasy sportowców, drużyny i wydarzenia sportowe na całym świecie, w tym Cristiano Ronaldo, LA Galaxy oraz mistrzów w wielu innych dyscyplinach.
 
Firma zatrudnia ponad 7 800 osób na całym świecie, a jej akcje są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: HLF) z zyskami 5 mld $ ze sprzedaży netto w roku 2014. Więcej informacji na stronie Herbalife.com lub IAmHerbalife.com.
 
O Cristiano Ronaldo:
Tylko kilku wybranych sportowców wykracza poza swoją dyscyplinę i staje się szeroko rozpoznawaną gwiazdą. Cristiano Ronaldo należy do tego wąskiego grona. Od swoich pierwszych dni jako wschodząca gwiazda Sportingu Lizbona, po uzyskanie statusu wielokrotnego zdobywcy tytułu Piłkarza Roku, Ronaldo zebrał więcej trofeów, rekordów i uznania, niż wielu graczy jest w stanie sobie wymarzyć. I nic nie wskazuje na to, że mógłby zwolnić tempo. 
 
Znany na całym świecie ze swej zawrotnej szybkości i zabójczej celności, stał się pierwszoplanową postacią współczesnego futbolu. Jednak jego droga do sukcesu nie obyła się bez poświęceń. Jako młody chłopak opuścił rodzinny, skromny dom na Maderze w pogoni za swoimi ambicjami dołączenia do grona zawodowych piłkarzy w Sportingu Lizbona. To był krok, który szybko przyniósł korzyści. Zanim skończył 18 lat, jego niesamowita prędkość i rzadka umiejętność dryblingu już zachwycały zarówno fanów, jak i ekspertów. 
 
Jednym z jego wielbicieli był Sir Alex Ferguson, który powołał Ronaldo w szeregi Manchester United w 2003 roku. Pod okiem wielkiego trenera Ronaldo doskonalił swoje naturalne zdolności, aby stać się zdobywcą świata piłki nożnej. W sześciu sezonach na Old Trafford zdobył ponad 110 bramek i zgarnął oszałamiającą liczbę dziewięciu krajowych oraz międzynarodowych trofeów. Jego znakomite zagrania pod bramką przeciwnika pomogły wyłonić prawdopodobnie najlepszą drużynę piłkarską w Europie w tamtym okresie. Jednak jeszcze większe rzeczy miały dopiero nadejść. 
 
Do 2009 roku Ronaldo był reprezentantem kadry narodowej Portugalii, gdzie dumnie nosił opaskę kapitana. W wyniku transferu z Manchesteru do Realu Madryt stał się wtedy również najdroższym piłkarzem na świecie. Będąc talizmanem drużyny Galácticos, regularnie zasilanej najlepszymi piłkarzami Realu, Cristiano osiągnął jednocześnie szczyt w swojej karierze. Z trzema tytułami Piłkarza Roku, dwoma medalami Champions League, a także mnóstwem tytułów mistrzowskich i rekordów dla Manchesteru United oraz Realu Madryt, Ronaldo zapewnił sobie pozycję legendy. Cristiano Ronaldo jest jedynym zawodnikiem, który cztery razy wygrał Europejski Złoty But (ang.: European Golden Shoe).
 
 

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar