2015-09-28

Włosy

Przygotuj swoje włosy na nadejście zimy z PANTENE

Nadchodzi trudny czas dla włosów.  Należy wówczas włosy nawilżać, odżywiać i systematycznie regenerować. Ważne, by w tym okresie sięgać po produkty nawilżające, które należy stosować systematycznie - mówi stylistka Pantene Agnieszka Płusa. Jak poradzić sobie z tym kłopotem i przywrócić włosom piękny i zdrowy wygląd. Jak zadbać o ich właściwy poziom ich nawilżenia?

 Przesuszenie może być naprawdę frustrujące, ponieważ wiele kobiet często wkłada w nawilżanie włosów dużo wysiłku. Stres, na jaki codziennie narażone są nasze włosy, a także niewłaściwe używanie produktów do stylizacji powodują, że trudno jest zapanować nad ich przesuszeniem. Powszechnie stosowane technologie działają powierzchownie, maskując jedynie problem. Wiele stosowanych dziś składników nawilżających jedynie pokrywa włókno włosa, co może doprowadzić do ich obciążenia. Może to również uniemożliwić swobodny ruch włosów, na którym nam tak zależy - wyjaśnia Jeni Thomas, główny ekspert P&G w dziedzinie pielęgnacji włosów i członkini Pantene Hair Research Institute.
 
Wyniki badań naukowców Instytutu Pantene dowodzą, że istnieje ścisły związek między zmianą poziomu wilgoci w otoczeniu a nawilżeniem włosów. Eksperci odkryli, że sekret odpowiednio nawilżonych i sprężystych włosów leży w odpowiednim zarządzaniu cyrkulacją wody między otoczeniem a wnętrzem włókien włosa. Formuła o potwierdzonym klinicznie działaniu szamponu i odżywki Pantene Odnowa Nawilżenia daje włosom zastrzyk intensywnego nawilżenia, nie obciążając ich. Jest to dwuetapowy system pielęgnacji włosów, który dostarcza optymalnego poziomu nawilżenia przez wzmocnienie bariery ochronnej i poprawia jakość powierzchni włókien. Dzięki temu włosy z sukcesem zdają test na perfekcyjne nawilżenie i srogie zimowe warunki nie są już im straszne.
 
Sugerowana maksymalna cena detaliczna:
 
Szampon 250 ml: 10,99 zł
Szampon 400 ml: 13,99 zł
Odżywka 200 ml:  10,99zł
Odżywka 360 ml:  13,99zł
 
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar