2015-09-28

Buty

Sneakery od Rihanny w Sizeer!

Sizeer prezentuje pierwszy model sneakerów Puma zaprojektowany we współpracy z Ambasadorką i Dyrektor Kreatywną marki, Rihanną. Buty dostępne są w dwóch warszawskich salonach Sizeer. To absolutny must-have jesieni 2015!
  
Nagrywa kontrowersyjne teledyski, jest niekwestionowaną królową streetstyle’u i ma ciało pokryte tatuażami – Rihanna to jedna z największych gwiazd muzyki XXI wieku. A do tego ikona mody, której styl naśladują miliony ludzi na całym świecie. Piosenkarka została jakiś czas temu Ambasadorską i Dyrektor Kreatywną Pumy. Marka prezentuje właśnie pierwszy model sneakerów zaprojektowanych we współpracy z Bad Gal Riri.
 
Inspirowany oldschoolową sylwetką Suede z lat 70., model Puma Creeper z metką Fenty to sztos, który spodoba się nie tylko fanom stylu piosenkarki. Ten sneaker na podwyższonej podeszwie nawiązuje do muzyczno-modowego ducha punk rocka i b-boyingu. Stał się ulubionym modelem Rihanny: „Jestem niezwykle podekscytowana, pokazując światu buty Puma Creeper. Współpraca z Pumą dała mi możliwość stworzenia rzeczy zaskakujących i unikatowych. Bardzo zależało mi na tym, aby sięgnąć do ich archiwów i zaprojektować klasyczne modele w moim stylu”.
 
Sneakery Puma Creeper by Rihanna dostępne są w dwóch salonach Sizeer w Warszawie – w Złotych Tarasach i Arkadii.

Komentarze (1)

Natalia (2016-08-31 09:43:00)
Buty rihanny
Dostępne są nadal?
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar