2015-09-25

Nowinki

Koszulka na Dzień Chłopaka

Marka Smallbig przygotowała zestawy bawełnianych koszulek ze zwierzakami dla całej rodziny! T-shirty z kolekcji WILK to świetny pomysł na prezent dla taty i syna, ale i pierwszej miłości z okazji zbliżającego się DNIA CHŁOPAKA! Kupując zestaw koszulek z kolekcji WILK wspierasz Stowarzyszenie dla Natury „Wilk”. Podaruj zwierzaka na dzień chłopaka!
 
 
NOWOŚĆ! Koszulki dla mamy, taty, córki i syna z grafiką przedstawiającą jedno z najbardziej fascynujących zwierząt to świetny prezent na Dzień Chłopaka! Bardzo rzadko spotykane w naturze, wymagające ochrony, piękne, tajemnicze i bardzo inteligentne wilki stały się motywem przewodnim kolekcji WILK. Koszulki są elementem akcji wspierającej te fantastyczne zwierzęta. Każdy zakup zestawu koszulek oznacza wsparcie, jakie przekażemy na rzecz Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”. Ciesz się cudowną atmosferą i baw się świetnie z całą rodziną w koszulkach od Smallbig. Koszulki wykonane są z najwyższej jakości bawełny, dostępne w kolorze szarym, w rozmiarach damskich: S, M, L, męskich: M, L, XL, oraz dziecięcych.  Cena: 119 zł (komplet 1+1). 
 

 
 
Smallbig spełnia marzenia dzieci i rodziców. Tworzy ubrania właśnie z myślą o nich. 
Stroje i dodatki dla mam i córek, projekty dla tatusiów i synów – teraz cała rodzina może wyglądać modnie. 
Koncepcja ubrań dla dorosłych i dla dzieci, to wspaniała, pełna radości zabawa. Smallbig korzysta tylko z tkanin najwyższej, jakości, z których szyte są stroje wedle najnowszych trendów – ponadczasowe, nowoczesne, wygodne. Pozytywne emocje całej rodziny,które można wyrazić poprzez ubrania – to właśnie Smallbig! www.smallbig.pl www.facebook.com/smallbigmalejestwielki

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar