2015-09-23

Twarz

Bandi Medical Expert skoncentrowane piękno

Przełomowe połączenie intensywności działania i bezpieczeństwa stosowania.Seria aktywnych, wysoko stężonych preparatów do pielęgnacji domowej odpowiadających na najczęstsze problemy skóry. Opracowana z myślą o osobach poszukujących bardzo intensywnej pielęgnacji i oczekujących radykalnych efektów poprawy wyglądu. Dzięki sprawdzonym, skoncentrowanym surowcom stosowanym w medycynie i farmaceutycznym podłożom ułatwiającym wchłanianie składników aktywnych skutecznie walczy z niedoskonałościami skóry: dojrzałej, naczynkowej, trądzikowej, tłustej i mieszanej. 
 
MEDICAL EXPERT OBEJMUJE 3 LINIE:
 
* ANTI AGING dla skóry dojrzałej 

* ANTI ROUGE dla skóry naczynkowej 

* ANTI ACNE dla skóry trądzikowej, tłustej i mieszanej  
 
 
LINIA ANTI AGING
 
Preparaty serii Anti Aging zawierają substancje czynne: czysty retinol, witaminę C nowej generacji, kwas hialuronowy o intensywnym oddziaływaniu na skórę. Aktywizują mechanizmy regeneracyjne, które prowadzą do głębokiej odnowy i rewitalizacji skóry na poziomie komórkowym. 
Polecane są dla cery: dojrzałej, z wyraźnymi zmarszczkami, o obniżonej gęstości i elastyczności
i nierównomiernym kolorycie. 
 
Dzięki połączeniu tak wysoce skutecznych składników aktywnych preparaty Anti Aging:
* odżywiają i głęboko nawilżają skórę
* wygładzają zmarszczki
* poprawiają elastyczność i owal twarzy
* stymulują skórę do tworzenie nowego kolagenu i kwasu hialuronowego
* wyrównują koloryt cery
 
W skład linii Anti Aging wchodzą:
 
Kremowa kuracja przeciw zmarszczkom
0,2% czysty retinol + witamina C nowej generacji
 
Zaawansowana terapia przeciwstarzeniowa dla cer dojrzałych, wrażliwych i/lub odwodnionych. Preparat aktywnie pobudza odnowę skóry właściwej oraz zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie komórek. Umieszczenie substancji aktywnych w neutralnym i przyjaznym dla skóry podłożu farmaceutycznym zapewnia ich doskonałą penetrację i dobrą tolerancję przez wrażliwą skórę.
 
Cena detaliczna: 84 zł (50 ml)
 
Skoncentrowana ampułka przeciw zmarszczkom
0,4% czysty retinol + witamina C nowej generacji
 
Wysoko stężony preparat przeznaczony do silnej regeneracji skóry pozbawionej gęstości i z wyraźnie występującymi zmarszczkami. Preparat aktywuje produkcję nowych włókien kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego dzięki czemu widocznie poprawia owal twarzy i wygładza strukturę skóry.
Cena detaliczna: 89 zł (30 ml)
 
Krem pod oczy przeciw zmarszczkom
0,05% czysty retinol + witamina C nowej generacji
 
Wyspecjalizowany preparat przeznaczony do zaawansowanej terapii przeciwstarzeniowej skóry okolic oczu. Aktywnie pobudza proces głębokiej rewitalizacji komórek przyczyniając się do wygładzenia struktury skóry
i jej rozświetlenia. 
Cena detaliczna: 79 zł (30 ml)
 
Łagodzący kompres przeciw zmarszczkom
4% pantenol + kwas hialuronowy 
 
Nawilżający preparat o właściwościach łagodzących. Hamuje proces inflammaging czyli starzenia się skóry wywołanego mikrostanami zapalnymi. Odbudowuje ochronną barierę hydrolipidową i zapobiega nadmiernej utracie wilgoci. Niezbędny, aby ukoić skórę po inwazyjnych zabiegach kosmetyczno-estetycznych i terapii retinolem!
Cena detaliczna: 59 zł (50 ml)
 
 
LINIA ANTI ROUGE
 
Preparaty serii Anti Rouge z uwagi na wysoką zawartość substancji aktywnych: witamina PP, witamina K, kwas laktobionowy, gukonolakton są polecane do zaawansowanej pielęgnacji wymagającej cery naczynkowej. Ich wpływ na skórę jest związany z hamowaniem tworzenia teleangiektazji oraz uszczelnieniem ochronnej bariery naskórkowej co ogranicza powstawanie rumienia i podrażnień. 
Polecane są dla cery: naczynkowej, skłonnej do przetrwałego rumienia i podrażnień, z trądzikiem różowatym. 
 
Dzięki stosowaniu preparatów Anti Rouge następuje:
* zmniejszenie objawów rumienia i pieczenia skóry
* wyciszenie stanów zapalnych
* wygładzenie i wzmocnienie skóry
* zmniejszenie widoczności naczynek
* złagodzenie objawów trądziku różowatego
 
W skład linii Anti Rouge wchodzą:
 
Kremowa kuracja na naczynka
2% witamina PP + witamina K
 
Wyselekcjonowane substancje aktywne w wysokich stężeniach zastosowane w kuracji wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i chronią przed ich uszkodzeniem. Bogata konsystencja preparatu zapewnia odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry, łagodząc objawy jej szorstkości, pieczenia i świądu oraz redukując przetrwały rumień. Przy regularnym stosowaniu preparat zapobiega napadowym zaczerwienieniom skóry.
Cena detaliczna: 59 zł (50 ml)

Skoncentrowana ampułka na naczynka
2% witamina PP + witamina K
 
Specjalistyczny preparat do pielęgnacji wymagającej cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Wysoka koncentracja substancji aktywnych oddziałuje na wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, zapobiegając ich poszerzaniu i pękaniu. Efektem stosowania ampułki jest redukcja przetrwałego rumienia, ograniczenie częstotliwości napadowego czerwienienia się skóry oraz prewencja rozwoju zmian trądziku różowatego.
Cena detaliczna: 55 zł (30 ml)
 
CC Korektor na naczynka
0,5% witamina E + witamina K 
 
Tonująco-pielęgnacyjny krem dla cery naczynkowej i z trądzikiem różowatym. Połączenie korygujących, wielokolorowych pigmentów tuszuje widoczność niedoskonałości cery, czyniąc ją perfekcyjnie gładką. Zastosowane w preparacie substancje aktywne intensywnie pielęgnują skórę, zapewniając jej optymalny poziom nawilżenia i wzmocnienie kruchych naczynek. 
Cena detaliczna: 55 zł (50 ml)
 
Peeling kwasowy na naczynka
10% kwas laktobionowy, glukonolakton
 
Innowacyjny preparat przeznaczony do eksfoliacji cery naczynkowej. Dzięki zastosowaniu polihydroksykwasów łagodnie oddziałuje na skórę i jest odpowiedni do pielęgnacji nawet najbardziej wrażliwych cer. Poprzez delikatne działanie złuszczające i silne właściwości antyoksydacyjne preparat odświeża, rozświetla i przywraca skórze blask. Skłonność do wiązania cząsteczek wody przez glukonolakton i kwas laktobionowy skutkuje również zwiększeniem stopnia nawilżenia skóry i redukcją jej szorstkości.
Cena detaliczna: 54 zł (30 ml)
 
LINIA ANTI ACNE
 
Preparaty serii Anti Acne zawierają substancje czynne: kwas salicylowy, olejek z drzewa herbacianego, kwas pirogronowy, kwas migdałowy o silnym działaniu na skórę. Po ich zastosowaniu następuje hamowanie namnażania bakterii z rodzaju Propionibacterium acnes, będących przyczyną powstawania wykwitów trądzikowych oraz normalizacja wydzielania sebum przez gruczoły łojowe. 
 
Polecane są dla cery: tłustej i mieszanej, z zaskórnikami i trądzikiem pospolitym, o nierównomiernym kolorycie. 
 
Stosowanie preparatów Anti Acne zapewnia:
* zredukowanie zaskórników
* głębokie oczyszczenie ujść gruczołów łojowych 
* wyciszenie zmian trądzikowych
* złagodzenie stanów zapalnych
* zmniejszenie przebarwień potrądzikowych
* zmatowienie cery
W skład linii Anti Acne wchodzą:
 
Kremowa kuracja antytrądzikowa
1,5% kwas salicylowy + olejek z drzewa herbacianego
 
Specjalistyczna kuracja przeciwtrądzikowa i matująca dla cer skłonnych do wysuszenia i powstawania podrażnień. Wysoka zawartość substancji aktywnych zapobiega rozwojowi niedoskonałości i nadmiernej produkcji sebum. Jednocześnie receptura preparatu zapewnia dobrą tolerancję przez skórę i utrzymanie jej prawidłowego poziomu nawilżenia. 
Cena detaliczna: 39 zł (50 ml)
 
Skoncentrowana ampułka antytrądzikowa
2% kwas salicylowy + olejek z drzewa herbacianego
      
Preparat o wysokim stężeniu substancji aktywnych przeznaczony dla skór silnie zanieczyszczonych oraz w przypadku aktywnego trądziku pospolitego. Płynna formuła ampułki zapewnia doskonałą penetrację i silne działanie zastosowanego w niej kwasu salicylowego i olejku z drzewa herbacianego. Preparat głęboko oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, hamując powstawanie zaskórników i niedoskonałości, normalizuje ilość wydzielanego sebum, zapobiegając nadmiernemu łojotokowi. Wyrównuje koloryt i strukturę cery.
Cena detaliczna: 45 zł (30 ml)
 
Krem BB multiaktywny 
1,5% pantenol + olejek z drzewa herbacianego
 
Wyrównujący koloryt cery krem o właściwościach antybakteryjnych. Łagodzi rumień i stan zapalny, przyspiesza gojenie wykwitów trądzikowych. Dba o prawidłowy poziom nawilżenia skóry co zmniejsza jej skłonność do nadmiernego wydzielania sebum. 
Cena detaliczna: 39 zł (50 ml)
 
Peeling kwasowy antytrądzikowy
10% kwas pirogronowy, salicylowy, migdałowy
 
Intensywny preparat o właściwościach złuszczających. Zawarte w mieszaninie aż trzy aktywne kwasy przeciwdziałają powstawaniu zmian trądzikowych, zaskórników i niedoskonałości cery. Dzięki właściwościom depigmentacyjnym preparat wpływa korzystnie także na niwelowanie przebarwień pozapalnych i zmian potrądzikowych.
Cena detaliczna: 54 zł (30 ml)
 
Preparaty dostępne są w sklepie internetowym www.bandi.pl
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar