2015-09-02

Hobby

Robert Lewandowski bohaterem nowego numeru Esquire Polska

Na okładce wrześniowo-październikowego numeru Esquire Polska znalazł się Robert Lewandowski. Piłkarz udowadnia, że jest w świetnej formie i pokazuje jaka jest cena bycia ideałem nie tylko na boisku. 
 
W najnowszym Esquire znajdziecie również m.in.:
 
Spotkania: odwiedzamy Andrzeja Stasiuka w jego samotni; Waldemar Dąbrowski o tym po co nam kultura; rozmowa z Ryszardem Horowitzem o pracy fotografa dla amerykańskiego Esquire.
 
Kultura: Paul McCartney – choć skończył 73 lata, ani myśli odpoczywać.
 
Opowiadanie: Katarzyna Puzyńska, autorka bestsellerowych kryminałów.
 
Styl: Nadchodzi sezon na kurtki i płaszcze; reżyser Magnus von Horn przymierza jesienne kolekcje.
Sport: Szachoboks – idealny sport dla żyjących pod presją wielkomiejskich egocentryków.
 
A Woman We Love: Kate Mara – poznajcie żądną władzy reporterkę-uwodzicielkę z „House of Cards”.
 
Miejsce: Szkocja – zamki, destylarnie whisky, golf i pastwiska.
 
Reportaż: Co wykończy klimatologów - globalne ocieplenie czy polityka.

 
Esquire Polska to 27. edycja słynnego na całym świecie magazynu dla mężczyzn. Pismo, obecne na rynku od 1933 roku to tytuł-ikona. Pisali dla niego m.in. E. Hemingway, F. Scott Fitzgerald, T. Capote. Niezmiennie fascynuje i wskazuje właściwy kierunek nowoczesnym i inteligentnym mężczyznom.
 
Pierwszy numer polskiej edycji Esquire pojawił się w lutym 2015 r. W każdym wydaniu dwumiesięcznika prezentowane są wywiady z inspirującymi ludźmi sukcesu oraz pogłębione teksty o sztuce, filmie, technologii, ekonomii i sporcie. W polskiej edycji znalazły się najbardziej charakterystyczne elementy Esquire, takie jak Man At His Best, czy ESQ&A. W magazynie ważne miejsce zajmują również zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sesje z udziałem najlepszych fotografów i wybitnych osobowości. Na czele polskiej redakcji Esquire stoi Filip Niedenthal.
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar