2015-08-11

Pielęgnacja ciała

Nagroda dla MARION

Odżywczy olejek do ciała firmy MARION zdobył  I miejsce w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego 2015 w kategorii „Pielęgnacja ciała”.

 


Plebiscyt Perły Rynku jest największym i  jednym z najstarszych projektów wyłaniających najlepsze produkty głosami detalistów. Celem plebiscytu Perły Rynku jest nagrodzenie najlepszych nowości produktowych w najważniejszych rynkowych kategoriach. 
 
Inteligentna, multifunkcyjna formuła olejku opracowana w laboratorium MARION przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry. Zawiera kombinację drogocennych olejków: arganowego, ze słodkich migdałów, ze słonecznika oraz witaminę E, które doskonale odżywiają skórę, powodując jej wygładzenie i rozświetlenie. Lekka konsystencja mgiełki pozwala na łatwe i równomierne rozprowadzenie produktu na skórze. Olejek błyskawicznie się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Przyjemny i lekki zapach olejku zapewnia poczucie świeżości.      

- Na finałowym podium stają produkty, które zdaniem właścicieli i pracowników sklepów, są najlepiej rokującymi nowościami, zasługującymi  na miano Złotej, Srebrnej lub Brązowej Perły Rynku. Sukces naszego produktu z  linii Multi Oils  tkwi w innowacyjności formuły, jego doskonałej jakości oraz pięknym i funkcjonalnym opakowaniu. Wybór detalistów oraz profesjonalnego jury to dla nas szczególnie ważne wyróżnienie – mówi Agnieszka Zalaszewska, Marketing Manager firmy MARION. 
 
Laureaci wyłaniani są na podstawie ankietowego głosowania właścicieli i pracowników sklepów we wszystkich formatach. Duża liczba zgłaszanych produktów jest wyrazem wyjątkowej rangi i prestiżu tego konkursu. Inicjatorami i organizatorami projektu są  miesięczniki „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”. Nad obiektywnym przebiegiem badania czuwa instytut badawczy GfK Polonia.
 

Komentarze (3)

luna (2016-01-24 12:02:47)
lubie
Olejek niezawodny, uwielbiam go. Dobrze nawilża, ale nie pozostawia tłustej warstwy. Ciałko delikatne i miłe, polecam.
lola (2015-10-05 12:20:10)
super
Olejek super bo z atomizerem, spryskujesz i gotowe. Ciałko pachnące, nawilżone i gładkie. Także polecam.
Milenka (2015-08-12 12:14:29)
świetny
Bardzo dobry olejek, lekka konsystencja, szybko się wchłania, uwielbiam go dzięki niemu mam nawilżone i gładkie ciałko.Polecam
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar