2015-08-11

ROZRYWKA

To właśnie seks - pikantny seans w sierpniowym Kinie Kobiet!

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza na kolejną odsłonę ulubionego cyklu Pań! 
24, 26 lub 27 sierpnia (w zależności od kina) na seansach Kina Kobiet zobaczyć będzie można błyskotliwą opowieść o zwyczajnych parach i ich niezwykłych łóżkowych perypetiach w filmie „To właśnie seks”. 
 
Ta przebojowa komedia, która podbiła serca australijskiej publiczności, działa jak antidotum na nasze uczuciowe i łóżkowe dylematy. I chociaż nie rozwiąże ich wszystkich, to z pewnością rozbroi je śmiechem! Będzie zabawnie, pikantnie i czule…
 
Spotkania Kina Kobiet to nie tylko seanse filmowe. To przede wszystkim miła chwila wytchnienia, spędzona w miłym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki, a także pozytywna zabawa połączona z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków. Przy okazji sierpniowych seansów każda Pani otrzyma mały zestaw kieszonkowy do nauki języka angielskiego, a 100 pierwszych Pań w każdym kinie sieci, które kupią bilet w kasie na najbliższe spotkanie otrzyma eleganckie etui na telefon zaprojektowane i uszyte ręcznie przez firmę Kinga.
 
Ponadto Kino Kobiet zaprasza do udziału w konkursie, w którym wygrać można CROSSOVER Fiat 500X! Wystarczy wysłać kreatywne nagranie kobiecego parkowania „kopertą” oraz potwierdzenie zakupu 3 biletów na Kino Kobiet!
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar