2015-08-04

DZIECIAK

Iluzja dla najmłodszych

Nie od dziś wiadomo, że dzieci najchętniej uczą się przez zabawę. Dzieci nie znoszą nudy, mają chłonne umysły i niebanalne spojrzenie na świat. Farma Iluzji to idealne miejsce na spożytkowanie ich energii. Podróż tam to forma aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, rozwijająca wyobraźnię i wciąż kształtujące się zmysły malucha.


  

 


Farma Iluzji to miejsce edukacji poprzez zabawę i wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych. Działa nie tylko przez wakacje, ale również przez cały rok. Każdego dnia można tu zobaczyć dziesiątki eksponatów, instalacji i rzeźb zaprzeczających ludzkim zmysłom. Dla najmłodszych gości przygotowano takie atrakcje jak zabawę z wielkimi bańkami mydlanymi, gry, konkursy, animacje (w tym balonowe show Patrycji Lipińskiej), a także interaktywne bajki. Ponadto tylko na Farmie Iluzji można pobierać nauki w Szkole Magii Pana Ząbka, w której dzieci poznają podstawy sztuki iluzji. Zaś w Kąciku Malucha można pomalować sobie buzie, zająć się pracami artystycznymi lub pobawić aktywnie z animatorami.
 
Farma Iluzji to idealne miejsce do odpoczynku, zwolnienia, gdzie można spędzić czas z całą rodziną. Do dyspozycji gości jest Zatoka Piratów z plażą i prawdziwymi palmami, gdzie można długimi godzinami wylegiwać się na piasku, Ścieżka Zdrowia, duży drewniany plac zabaw z drabinkami, mostkami i pojazdami oraz cieszące się ogromnym powodzeniem Pole Dmuchańców, a także zagroda króliczków, kózek i kucyków.
 
Jeszcze więcej atrakcji i zabawy zapewni „Bilet 2 parki”, który uprawnia do wizyty  w oddalonym o 6 km, drugim, bardziej kameralnym parku -  "Czarodziejska Dolina". Miejsca stworzonego w klimacie baśni, legend i czarów. Bilet umożliwia wejście do Parku tego samego dnia lub w ciągu kolejnych 30 dni. Dzieci do 5 roku życia wchodzą za darmo. 

Od sierpnia sprzedaż biletów również online na stronie internetowej www.farmailuzji.pl 
 


 

Komentarze (1)

slena1986 (2015-08-04 23:25:02)
:)
 GENIALNE MIEJSCE :) 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar