2015-07-12

Twarz

Krem ultranawilżający Resibo

Lekki jak baza, idealny pod makijaż. Niewidzialna siateczka minerałów zabezpiecza i chroni skórę przed słońcem (SPF 10). Nie pozostawia smug. Nawilżająca kompozycja daje to, co najlepsze przez cały dzień.
  
Zawiera aż 14 składników nawilżających, m.in. olej arganowy, Aquaxtrem tm, czyli wyciąg z korzenia rabarbaru, Cristalhyal – specjalnej budowy kwas hialuronowy czy Omega Plus – mieszaninę olejów zimnotłoczonych. To prawdziwa bomba witaminowo-odżywcza. Do kremu dodaliśmy również filtr mineralny SPF 10, który jest wspierany dodatkowo przez specjalny pro-składnik galactoarabinan, czyli wyciąg z drzewa modrzewiowego, zwiększający ochronę przeciwsłoneczną oraz zapobiegający przeznaskórkowej utracie wody. Filtr ma wysokość optymalną do codziennego stosowania. 
 
Krem jest lekki, świetny pod makijaż, nie bieli. Dla osób, które szukają wielofunkcyjnego, ale naturalnego produktu na dzień. Nadaje się dla każdego typu cery. Doskonały również dla osób, które borykają się z niedoskonałościami – zawarty w nim olejek manuka działa antybakteryjnie i przeciwzapalnie. 

Komentarze (1)

Dusia (2015-07-20 10:34:25)
nawilżenia
 odkryłam cudowne nawilżenie emoleum floslek, mam skórę atopową i zawsze miałam problem z kremem, spróbujcie same 
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar