2015-06-19

Dania mięsne

Grill & Travel Grillujemy dookoła świata!

Pikantne skrzydełka, idealnie przyprawiona karkówka, steki w sosie samba – dzięki akcji Grill&Travel marek Knorr i Hellmann’s szybko i prosto skompletujemy składniki do dań z grilla: przyprawy, sosy i sosy sałatkowe. Co więcej – co dwa tygodnie do wygrania jest 10 000 zł na wakacyjne podróże, a codziennie wysokiej jakości grille marki Weber. Szczegóły na stronie grill.pl.
 
 
Jak to zrobić? Kupując produkty Knorr i Hellmann’s, przeznaczone do dań z grilla, za minimum 10 złotych, możemy wziąć udział w narodowej loterii - codziennie ktoś wygra grill marki Weber, a co 2 tygodnie będziemy mieli szansę wygrać 10 000 złotych. To mogą być naprawdę udane wakacje – wygrana pozwoli odbyć wspaniałą kulinarną podróż i posmakować kuchni świata.
 
Ponadto w tym czasie skompletowanie wszelkich potrzebnych na grilla produktów będzie jeszcze prostsze. Nie musimy już biegać między półkami, szukając ketchupu, sosów, przypraw i sosów sałatkowych. Teraz te produkty marek Knorr i Hellmann’s będą dostępne w jednym miejscu. W przeciągu minuty w naszym koszyku mogą wylądować ulubione mieszanki przypraw, które pomogą przyrządzić nam idealnie przyprawione żeberka, karkówkę czy kurczaka, sosy do tych dań – do wyboru m.in. Sos Steak czy Sos czosnkowy, oraz aromatyczne sosy sałatkowe. 
 
Planującym grillowe menu z pomocą przyjdą też szefowie kuchni Knorr. Co tydzień na portalu przepisy.pl będą pojawiać się nowe przepisy na dania z grilla inspirowane kuchniami z całego świata, m.in. europejską, amerykańską, meksykańską, śródziemnomorską. Smacznego!
 
Czas trwania aktywacji: do 19.07.2015.

 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar