2015-06-19

RECENZJE REDAKCJI

Maszynki Wilkinson SWORD XTreme 3 Ultimate Plus

 Witajcie Kochani!
Dzisiaj nieco nietypowa opinia:) A mianowicie maszynki, jakie zarówno ja, jak i moi najbliżsi mogli poznać dzięki uprzejmości portalu udziewczyn.pl.Należę do kobiet, które wolą dobrze ogolonych mężczyzn. I tego właśnie oczekuję od mojego męża. Zresztą mama od taty także, więc chyba mamy to rodzinne;)
Maszynki testowałam ja i mój mąż oraz moi rodzice. Mamy więc cztery osoby i cztery wersje osób testujących. Ale od początku.
 
W opakowaniu znajdziemy 4 maszynki, które są lepszą i noszą wersją Wilkinson XTreme 3. Mają o 50% szerszy pasek poślizgowy, który zapewnia lepszy poślizg, a tym samym i większy komfort. Trzy ostrza na ruchomej główce gwarantują dokładniejsze golenie. Kształt rączki jest bardzo wygodny. Świetnie się nią manewruje czy to na męskim zaroście czy podczas depilacji damskich nóg. Z damskiego punktu widzenia, czyli mojego i mojej mamy, nowe maszynki są bardzo dobre. Depilacja nie sprawia najmniejszego problemu, włoski szybciutko znikają. Dodatkowo kiedy używam tego typu ręcznej depilacji, pojawia się piekąca wysypka i podrażnienie. Jednak w przypadku maszynek Wilkinson podrażnienie nie miało miejsca. Nogi były gładkie i ładnie nawilżone. Jednak przy męskim zaroście przychodzą schody. Mój tata bardzo je poleca, mówi, że świetnie nadają się do nawet kilkudniowego zarostu, który bez problemu znika pod wpływem ostrzy. Jednak mój mąż troszkę się na niej zawiódł. Niestety i ja to zauważyłam, ponieważ po ogoleniu się, pokazał mi ślady, gdzie maszynka zostawiła minimalne ślady włosków. Przy kolejnym goleniu było już lepiej. Mimo to jest godna polecenia. Łatwa w obsłudze, dobrze leży w dłoni i pozostawia nogi czy męską twarz gładką. 
 
Serdecznie dziękuję portalowi Udziewczyn za zaufanie i możliwość wypróbowania wyżej opisanego produktu. 

Tekst i zdjęcia:
Katarzyna Krzos

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar