2015-06-08

Buty

Ażurowa kolekcja Mai Sablewskiej

Miło nam poinformować, że marka Carinii stworzyła specjalną ażurową linię na Wiosnę - Lato 2015. W jej skład wchodzą zarówno sportowe trampki na złotych i srebrnych podeszwach w klasycznych kolorach czerni i bieli, jak też wyrafinowane letnie botki na obcasie z seksowną czerwoną wyściółką, odkrytymi palcami i piętą. Botki są dostępne w kolorach: białym, czarnym, gołębim i  nude. Jeden z modeli można nosić na dwa sposoby – z zawiniętą lub odwiniętą cholewką. Wszystkie buty wykonane są z naturalnych skór. 
  
Niezaprzeczalnymi hitem tej kolekcji są ażurowe złote trampki oraz seksowne i szalenie kobiece gladiatorki Carinii w dwóch wersjach – krótszej i dłuższej. 
 
Nową linię promuje Maja Sablewska na zdjęciach Weroniki Bang. 
 
Jednocześnie z przyjemnością informujemy, że marka Carinii przedłużyła współpracę z Mają Sablewską, która będzie promowała najbliższą kolekcję na Jesień-Zimę 2015. Sesja wizerunkowa z Mają Sablewską odbędzie się już pod koniec lipca tego roku. 
 
Pełna kolekcja butów Carinii jest dostępna w Showroomie marki przy ul. Chodakowskiej 12 w Warszawie, gdzie zapraszamy stylistów oraz gwiazdy do wypożyczania butów do sesji modowych oraz na eventy showbiznesowe. W Showroomie są również dostepne kreacje młodego polskiego projektanta, Macieja Domańskiego. 

 
www.carinii.com.pl
www.facebook.carinii.com.pl
www.facebook.com/showroomCarinii

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar