2015-05-26

Profilaktyka

Zrób mamie wyjątkowy prezent na Dzień Matki

Jak pokazują ostatnie badanie, ponad 50% mam nie ma czasu na to, aby zadbać o siebie i swoje zdrowie. A przecież zdrowie to najcenniejsza rzecz jaką mamy. 
 
Dzień Matki to dobry początek, aby zacząć wprowadzać pewne nawyki w życie. Dzięki nim każda z mam będzie mogła cieszyć się nie tylko zdrowiem, ale przede wszystkim lepszym samopoczuciem. I spokojem - że wszystko jest w porządku.

 Każda mama powinna robić regularne badania. To jedna z podstaw dbania o swoje zdrowie. Żadne wytłumaczenie, żaden brak czasu nie mogą stanąć na przeszkodzie. 
 
Z okazji dzisiejszego święta wszystkich mam, niejedno dziecko ma poważny dylemat: czym obdarować swoją ukochaną mamę? Kupić kwiatek czy czekoladki, drogie perfumy, czy może... zaprosić do restauracji. Można długo się nad tym zastanawiać, ale chyba każdy z Was zgodzi się co do tego, że najlepszym prezentem, jaki można dać swojej mamie w dniu jej święta jest... zdrowie. 
 
Tylko wczesne wykrycie wielu przypadłości gwarantuje szansę na wygranie z chorobą i możliwość czerpania radości z życia w towarzystwie bliskich.
 
Doskonale wie o tym Klinika Diagnostyki Chorób Piersi Korona, wyspecjalizowana w wykrywaniu nieprawidłowych zmian w gruczołach piersiowych, która zachęca dzieci do sprawienia swoim mamom niezwykle ważnego upominku z okazji 26 maja. 
 
Zamiast bukietu kwiatów czy pudełka czekoladek, zaproś swoją ukochaną mamę na badanie USG piersi! Zrobisz prezent nie tylko Jej- ale też i sobie! 
 
W Klinice Korona każda klientka może w komfortowych i dyskretnych warunkach wykonać szczegółowe badane piersi, takie jak np. USG. Dzięki profesjonalnej aparaturze, w jaką wyposażony jest gabinet Korona, badanie zajmuje dosłownie kilka chwil, jest też oczywiście całkowicie bezpieczne i bezbolesne. W dodatku nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać, a pacjentka, już w kilka chwil po przeprowadzeniu USG, otrzymuje wyniki badania, a także ewentualne dalsze zalecenia kontrolne, diagnostyczne czy lecznicze.
 
Więcej informacji na http://www.usg-piersi.com/
 
 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar