2015-05-19

Zakończone

Konkurs Wygraj suplement diety Fat Reduktor

Suplement diety Fat Reduktor opracowano po to, by pomóc w uzyskaniu zgrabnej figury. Jest idealny dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Starannie dobrane składniki preparatu zwiększają spalanie tłuszczu w organizmie. Czy Ty również chcesz zmienić swoją sylwetkę, chcesz być szczuplejsza i szukasz suplementu, który może Ci pomóc w osiągnięciu celu? Zapraszamy do naszego konkursu, w którym do wygrania suplement diety Fat Reduktor.Co należy zrobić?
 
W komentarzach pod konkursem odpowiedz na pytanie:
 
Co robisz, aby utrzymać smukłą linię?
 
 
Co można wygrać?
 
Do wygrania mamy 5 opakowań suplementu diety Fat Reduktor.
 
 
 
Konkurs trwa od 19 maja 2015 do 02 czerwca 2015. 
 
 
Więcej o produkcie:
 
 
Zdrowy tryb życia to podstawa dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki. Wysypiaj się, przestrzegaj zdrowej, zrównoważonej diety i ćwicz! „Aktywność ruchowa jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Tylko dzięki niej schudniesz i utrzymasz upragnioną wagę. Kurację warto wesprzeć także odpowiednimi suplementami, które mają na celu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej” radzi Aleksandra Kobielak, Mistrzyni Świata Fitness. 
 
 
Działanie Fat Reduktor:
 
  • zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej
  • zmniejsza cellulit
  • pomaga utrzymywać prawidłową 
  • masę ciała
  • poprawia trawienie
  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego
  • utrzymuje odpowiedni poziom glukozy we krwi


 
Suplement diety Fat Reduktor opracowano po to, by pomóc w uzyskaniu zgrabnej figury. Jest idealny dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Starannie dobrane składniki preparatu zwiększają spalanie tłuszczu w organizmie. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać prawidłową masę ciała. Pozytywnie wpływają na pracę przewodu pokarmowego, poprawiają trawienie. Fat Reduktor jest dwufazowym preparatem opartym na ekstraktach roślinnych. W opakowaniu znajdują się kapsułki na dzień (biała perła), oraz kapsułki na noc (niebieska perła). Przeciwwskazaniem do brania suplementu jest ciąża i okres laktacji. 
 
 
Skład kapsułki na dzień (biała perła):
L-winian L-karnityny – 200 mg; ekstrakt z liści zielonej herbaty 4:1 – 80 mg; ekstrakt 
z korzenia słodu jęczmiennego 25:1 – 30 mg; ekstrakt z nasion kopru włoskiego 4:1 
– 30 mg; ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego – 25 mg; standaryzowany
1% kofeiny, w tym kofeiny – 0,25 mg; ekstrakt z orzeszków kola 10:1 – 25 mg; kofeina bezwodna – 20 mg; ekstrakt z korzenia selera 10:1 – 10 mg; ekstrakt z guarany – 10 mg, standaryzowana na 10% kofeiny, w tym kofeiny – 1 mg; ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego – 2,1 mg standaryzowany na 95% kapsaicyny, w tym kapsaicyny – 2 mg; chrom – 40 µg.
 
 
Skład kapsułki na noc (niebieska perła):
ekstrakt z liści melisy 10:1 – 60 mg; ekstrakt z pestek winogron – 60 mg standaryzowany na 60% polifenoli, w tym polifenoli 36 mg; ekstrakt z nasion fasoli 4:1 – 60 mg; ekstrakt 
z figi indyjskiej 20:1 – 55 mg; ekstrakt z korzenia cykorii 10:1 – 20 mg.
 
 
Fat Reduktor 
60 kapsułek
 
Cena detaliczna ok. 34,80 zł/60 kapsułek
Wyłączny dystrybutor BS Suple
www.bssuple.pl
Strategiczny dystrybutor NEUCA SA
 
 
REGULAMIN KONKURSU.
 
§ 1 Postanowienia Ogólne
 
1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj suplement diety Fat Reduktor"” (zwany dalej „Konkursem”).
 
1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 
1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl.
 
1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 19 maja 2015 do 02 czerwca 2015 za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.
 
1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.
 
1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.
 
§ 2 Udział w Konkursie
 
2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.
 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.
 
2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).
 
2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.
 
2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
Odpowiedź na pytanie:
 
Co robisz, aby utrzymać smukłą linię?
 
 
 
Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.
 
2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 
2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.
 
2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl
 
§ 3 Przebieg Konkursu
 
3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursuzamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.
 
Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.
 
3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.
 
§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie
 
4.1. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, która zamieściła poprawną odpowiedź oraz podała najciekawsze uzasadnienie.
 
4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 
Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.
 
4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).
 
Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!
 
4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.
 
4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.
 
4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.
 
4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl
 
4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.
 
4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.
 
§ 5 Postanowienia Szczególne
 
W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:
 
posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
 
zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.
 
poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.
 
§ 6 Reklamacje
 
6.1. Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 
Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 
6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
 
6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.
 
§ 7 Postanowienia Końcowe
 
7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl
 
7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.
 
W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.
 
7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 
 
Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 19 maja 2015.
 
 

Komentarze (30)

dolores_rd (2015-05-24 21:59:49)
Jak dbam o smukłą linię
 Chodzę na fitness i siłownię, biegam oraz spożywam dziennie 5 zbilansowanych posiłków.
anita (2015-05-24 21:15:38)
mój sposób
 Posiłki regularne,dużo wodyz cytryną obowiązkowe lekkie drugie śniadanie,zielona herbata wieczorem.
aleksandra.migon@interia.pl (2015-05-24 21:14:43)
CHCĘ BYĆ PIĘKNA I ZGRABNA!!!
ABY ZACHOWAĆ PIĘKNĄ FIGURĘ ZWRACAM DUŻĄ UWAGĘ NA TO CO JEM I KIEDY JEM. JEM PIĘĆ POSIŁKÓW DZIENNIE CO 3 GODZINY I KAŻDY MÓJ POSIŁEK JEST ODPOWIEDNIO ZBILANSOWANY I ZRÓŻNICOWANY.  CODZIENNIE ĆWICZĘ RANO I WIECZOREM. RANO BIEGAM PÓŁ GODZINY , WIECZOREM ĆWICZĘ 2 GODZINY, RAZ W TYGODNIU CHODZĘ NA BASEN. CAŁKOWITE ZLIKWIDOWANIE PODJADANIA MIĘDZY POSIŁKAMI RÓWNIEŻ JEST WAŻNE NIE JEM NIC SŁODKIEGO JEM GŁÓWNIE WARZYWA, NIE JEM RZECZY SMAŻONYCH, A OWOCE JEDYNIE RANO
aniaanio (2015-05-24 18:11:37)
hula hop na talię!
 a ja kręcę hula hoopem, takim z wypustkami masującymi i choć to niewiarygodne, ne mając idealnej sylwetki, bo mam nadwagę związaną z niedoczynnością tarczycy, ale pomijając już wszytsko inne - wcięcie w talii mam mocno zaznaczone!... co nie wynika z naturalnej mojej budowy, więc jest to ewidentnie zasługa kółka! :) polecam każdej, wystarczy trochę miejsca (ja mam praktycznie "na styk") i ulubiony serial/program na ekranie przed tobą i wirujesz dziewczyno! lekki niezauważalny ruch, kółko kręcąc się masuje talię na około (aby było równomiernie warto zmieniać strony "kręcenia") Efekty szybko się pojawiają! już po miesiacu półgodzinnych sesji widać, że talia wyraźnie się odznacza ;)
Kinga J. (2015-05-24 12:57:52)
moje zasady
By utrzymać smukłą linię robię wiele, ćwiczenia, zdrowa żywność by dobrze czuć się we własnym ciele. Częste spacery i jazda na rowerze to element mojego dnia, A jak czas pozwoli to pójdę do SPA. Lecz czasami przydałoby mi się wsparcie, bo tłuszczyk na moje boczki robi natarcie. I wtedy kapsułka FAT REDUKTOR by się przydała i tłuszczyk z mego ciała wyeliminowała.
Milena (2015-05-23 20:43:19)
Moje zasady smukłej sylwetki.
 Aby zachować smukłą sylwetkę: 1. Staram się ustalić 'dietę' czyli ile kalorii przeznacze na dany posiłek. 2. Jem zdrowe oraz pełnowartościowe śniadania żeby mieć energię na cały dzień. 3. Dwa razy w tygodniu idę na siłownię. 4. Staram się ćwiczyk 5-6 razy w tygodniu, przynajmniej po 20 minut. 5. Staram sie nie podjadać między posiłkami. 6. Staram sie motywować wchodząc na zdjęcia i blogi o zdrowym trybie zycia. 7. Nie traktuję tych wszystkich punktów jako przymusowej diety, jest to mój tryb życia i wiem, że tak właśnie żyjąc czuję się bardziej szczęśliwa i gotowa no wszystko.  
Iwi (2015-05-23 18:45:15)
Mój przepis na smukłą linię
Codziennie rano nie wychodzę bez śniadania  gdyż to jest najważniejszy posiłek  bez wahania.  Do tego na co dzień piję dużo wody, nie tylko dla ochłody.  Woda daje wiele możliwości, i pozbywa się wielu dolegliwości!  Owoce i warzywa to moje faworyty,  z nimi człowiek jest zdrowy i czuje się syty. Po trzecie codziennie się nie obijam i na ćwiczenia się chętnie wybieram.  Czy to w domu czy na siłowni,  nie potrzebuję do tego żadnej widowni. Zielona herbata pomaga na trawienie,  jest to prawdziwe błogosławienie.  Wszystkie te moje zasady,  pomagają mi utrzymać linię i nie ma w tym przesady!
dorisek16 (2015-05-21 15:56:08)
konkurs
 Aby uzyskać smukłą linię zdrowo jem, intensywnie ćwiczę, dużo pracuję, staram się spać 7-8 godz dziennie, uśmiecham się na co dzień i nie poddaję :)
Żaneta (2015-05-21 01:07:25)
Zdrowa dieta i ruch
 Aby szczupłą sylwetkę zachować... Przede wszystkim nie można się głodować! Ja prowadzę zdrowy tryb życia Bez efektu jojo i uciążliwego tycia. Przede wszystkim jem pięć posiłków dziennie A rano piję wodę z cytryną by wyglądać pięknie. Jem dużo warzyw i owoców i unikam produktów przetworzonych Uznaję zasadę: więcej na talerzu pięknych kolorów. Wypijam dwa litry wody kazdego dnia Woda ta pięknie o moją sylwetkę dba. Słodycze bakaliami zastępuję Za co dobrym nawykom szczerze dziękuję Jeżdżę na rowerze, biegam i fitness uwielbiam z całego serca Tak, ruch to jest miłośc moja wielka Piję zieloną i czerwona herbatę Duży nacisk na czytanie etykiet kładę Wybieram zdrowsze produkty i nie lubię szybkiego jedzenia Do wszelkich kasz płyną moje westchnienia Dodatkowo dbam też o swoje ciało Wszelkich masaży zawsze jest mi mało Na przemian ciepłym i zimnym prysznicem pobudzam krążenie Piekne ciało to nie jest tylko marzenie Kosmetyki wcieram w swoją skórę bardzo starannie I nie siedzę w gorącej wodzie w wannie Wystarczy zdrowa dieta, ruch i kosmetyków pomoc mała By nasza sylwetka piękna i smukła się stała!    
łoniewskaMadziala (2015-05-20 10:59:21)
Moje zasady
 Aby zachować smukłą linię stosuję się do kilku zasad: - 5 sycących posiłków(mniej lecz częściej) -3 litry wody niegazowanej dziennie -likwidacja nawyku podjadania po 18 -jazda na rowerze,spacery,bieganie -masaż miejsc objętych cellulitem kremem ujedrniającym -dieta niskotłuszczowo-błonnikowa -całkowita eliminacja słodyczy(również cuktu w herbacie) -zero alkoholu,czarnej kawy -przejście z chleba białego na czarny razowy -unikanie jedzenia ziemniaków To co jemy: -makarony pełnoziarniste -ryż brązowy -szynka z indyka -pierś z kurczaka(moze być rosół ugotowany na niej,lub usmażona na oleju z oliwek bez panierki) -warzywa wszelkiego rodzaju najlepiej sprawdzą się w sałatce -owoce zamiast słodyczy(również świeże soki z nich wyciskane) -kasze-gryczana,jaglana,manna -oliwa z oliwek (np do sałatek) -chude mleko,kefiry,joguty naturalne -otręby,rodzynki,suszone jabłka -produkty zawierające mniej niz 5 g tłuszczu w 100 gramach Po miesiącu stosowania się do powyzszych zasad schudłam 4 kilo,bez głodu,cellulit został zminimalizowany a ja czuję się lekko i zdrowo!   -        
Strona komentarzy 3 z 3
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar