2015-05-19

Zakończone

Konkurs Wygraj suplement diety Fat Reduktor

Suplement diety Fat Reduktor opracowano po to, by pomóc w uzyskaniu zgrabnej figury. Jest idealny dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Starannie dobrane składniki preparatu zwiększają spalanie tłuszczu w organizmie. Czy Ty również chcesz zmienić swoją sylwetkę, chcesz być szczuplejsza i szukasz suplementu, który może Ci pomóc w osiągnięciu celu? Zapraszamy do naszego konkursu, w którym do wygrania suplement diety Fat Reduktor.Co należy zrobić?
 
W komentarzach pod konkursem odpowiedz na pytanie:
 
Co robisz, aby utrzymać smukłą linię?
 
 
Co można wygrać?
 
Do wygrania mamy 5 opakowań suplementu diety Fat Reduktor.
 
 
 
Konkurs trwa od 19 maja 2015 do 02 czerwca 2015. 
 
 
Więcej o produkcie:
 
 
Zdrowy tryb życia to podstawa dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki. Wysypiaj się, przestrzegaj zdrowej, zrównoważonej diety i ćwicz! „Aktywność ruchowa jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Tylko dzięki niej schudniesz i utrzymasz upragnioną wagę. Kurację warto wesprzeć także odpowiednimi suplementami, które mają na celu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej” radzi Aleksandra Kobielak, Mistrzyni Świata Fitness. 
 
 
Działanie Fat Reduktor:
 
  • zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej
  • zmniejsza cellulit
  • pomaga utrzymywać prawidłową 
  • masę ciała
  • poprawia trawienie
  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego
  • utrzymuje odpowiedni poziom glukozy we krwi


 
Suplement diety Fat Reduktor opracowano po to, by pomóc w uzyskaniu zgrabnej figury. Jest idealny dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Starannie dobrane składniki preparatu zwiększają spalanie tłuszczu w organizmie. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać prawidłową masę ciała. Pozytywnie wpływają na pracę przewodu pokarmowego, poprawiają trawienie. Fat Reduktor jest dwufazowym preparatem opartym na ekstraktach roślinnych. W opakowaniu znajdują się kapsułki na dzień (biała perła), oraz kapsułki na noc (niebieska perła). Przeciwwskazaniem do brania suplementu jest ciąża i okres laktacji. 
 
 
Skład kapsułki na dzień (biała perła):
L-winian L-karnityny – 200 mg; ekstrakt z liści zielonej herbaty 4:1 – 80 mg; ekstrakt 
z korzenia słodu jęczmiennego 25:1 – 30 mg; ekstrakt z nasion kopru włoskiego 4:1 
– 30 mg; ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego – 25 mg; standaryzowany
1% kofeiny, w tym kofeiny – 0,25 mg; ekstrakt z orzeszków kola 10:1 – 25 mg; kofeina bezwodna – 20 mg; ekstrakt z korzenia selera 10:1 – 10 mg; ekstrakt z guarany – 10 mg, standaryzowana na 10% kofeiny, w tym kofeiny – 1 mg; ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego – 2,1 mg standaryzowany na 95% kapsaicyny, w tym kapsaicyny – 2 mg; chrom – 40 µg.
 
 
Skład kapsułki na noc (niebieska perła):
ekstrakt z liści melisy 10:1 – 60 mg; ekstrakt z pestek winogron – 60 mg standaryzowany na 60% polifenoli, w tym polifenoli 36 mg; ekstrakt z nasion fasoli 4:1 – 60 mg; ekstrakt 
z figi indyjskiej 20:1 – 55 mg; ekstrakt z korzenia cykorii 10:1 – 20 mg.
 
 
Fat Reduktor 
60 kapsułek
 
Cena detaliczna ok. 34,80 zł/60 kapsułek
Wyłączny dystrybutor BS Suple
www.bssuple.pl
Strategiczny dystrybutor NEUCA SA
 
 
REGULAMIN KONKURSU.
 
§ 1 Postanowienia Ogólne
 
1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj suplement diety Fat Reduktor"” (zwany dalej „Konkursem”).
 
1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 
1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl.
 
1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 19 maja 2015 do 02 czerwca 2015 za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.
 
1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.
 
1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.
 
§ 2 Udział w Konkursie
 
2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.
 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.
 
2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).
 
2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.
 
2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
Odpowiedź na pytanie:
 
Co robisz, aby utrzymać smukłą linię?
 
 
 
Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.
 
2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 
2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.
 
2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl
 
§ 3 Przebieg Konkursu
 
3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursuzamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.
 
Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.
 
3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.
 
§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie
 
4.1. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, która zamieściła poprawną odpowiedź oraz podała najciekawsze uzasadnienie.
 
4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 
Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.
 
4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).
 
Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!
 
4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.
 
4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.
 
4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.
 
4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl
 
4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.
 
4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.
 
§ 5 Postanowienia Szczególne
 
W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:
 
posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
 
zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.
 
poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.
 
§ 6 Reklamacje
 
6.1. Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 
Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 
6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
 
6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.
 
§ 7 Postanowienia Końcowe
 
7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl
 
7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.
 
W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.
 
7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 
 
Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 19 maja 2015.
 
 

Komentarze (30)

onlyme30 (2015-05-27 13:24:40)
Konkurs
Każdego dnia staram się poświęcić minimum godzinę na ruch na powietrzu, czy to ćwiczenia w domu, jazda na rowerze, czy też szybki marsz po okolicy. Każda forma sportu jest dobra, lecz ja łączę ją również z lekkimi posiłkami obfitującymi w błonnik. Więc wszelkie płatki owsiane, jabłka czy kasze, często goszczą w moim jadłospisie. Piję dużo wody by oczyścić ciało z toksyn i stosuję zasadę - jedz częściej, ale mniej. Wspomagam się również kosmetykami, które w połączeniu z masażem mają działanie ujędrniające i wyszczuplające. Każdy dzień to moja mała, lecz przyjemna walka o smukłą linię i dzięki temu czuję się dobrze w swojej skórze :)
Erna (2015-05-27 09:57:30)
Konkurs
Aby ciało giętkie i smukłe mieć, już od rana gimnastykuję się, Diet żadnych nie stosuję ale zdrowe jedzenie preferuję, Awokado zamiast masła jem, a makaron na kaszę zamieniłam też, Cieszę się jedzeniem i je celebruję, bo jeść lubię! Wody ciału nie żałuję oraz rowerem kilka kilometrów dziennie szosuję, A gdy najdzie mnie ochota wielka to wieczorem nordic walking uskuteczniam. Marszobiegi też lubię, bo dzieki nim linie ciała zgrabną tworzę. Cóż efekty małe widać, ale FAT Reduktor by pomógł zgubić kilogamów kilka.
KlaudiaM (2015-05-26 15:35:58)
Aby utrzymać smukłą linię..
Staram się: -spać 8 godzin dziennie -jeść zdrowo: nabiał, warzywa, owoce, mięso, koniecznie bez dodatku tłuszczu -raz na jakiś czas zjeść czekoladę by dostarczyć energii organizmowi -pić zieloną herbatę i miętę -mało czasu spędzać przed komputerem, w trybie siedzącym -spacerować, jeździć wieczorami na rolkach, biegać, jeździć rowerem -nigdy nie korzystać z ruchomych schodów jeśli nie potrzebuję -raz na jakiś czas przejść się na siłownię by wzmocnić mięśnie, rozruszać te, których nie używa się intensywnie -ciągle być w ruchu
Sylwia Anna Reszka (2015-05-26 14:39:12)
Moje sposoby
Mój sposób na utrzymanie linii to wykonywanie ćwiczeń cardio 3-4x w tygodniu, ćwiczenia rozciągające i budujące mięśnie brzucha, pośladków, ud i ramion, dzięki czemu utrzymuję fajną, kobiecą sylwetkę i nigdy nie brakuje mi energii! Kolejnym sposobem jest dieta składająca się z brązowego ryżu, kaszy, zielonych warzyw, żytniego pieczywa, ryb, jaj i chudego mięsa, kluczowym elementem jest picie min. 2l wody dziennie. Moją małą pomocą jest krem ujędrniający z ekstraktem z kofeiny dzięki któremu moja skóra jest jędrna, nawilżona i szczęśliwa tak jak jej właścicielka :)
ewa (2015-05-26 12:23:56)
grejpfrutowa skakanka
 Najlepszy sposób jak dla mnie to 10-15 min na skakance tj 4-5 razy w tygodniu - weekendy służą do leniuchowania :P Oprócz poprawy kondycji zauważyłam rozwój wszystkich newralgicznych partii ciała no i robię coś co pielęgnuje we mnie dziecko co pozwala mi na zachowanie większego optymizmu. Do tego grejpfrut jako przekąska i jest dobrze. 
artystka (2015-05-25 19:40:23)
22 przykazania xd
1. Wypijam szklankę wody kwadrans przed każdym posiłkiem! 2. Zawsze rano jem śniadanie! (Najczęściej owsiankę z owocami) 3. Zamiast trzech dużych posiłków jadam małe porcje i częściej! 4. Mam zróżnicowaną dietę! Zakupy robię hurtowo raz na 2 tygodnie w MAKRO ;d! 5. Staram się nie jeść łapczywie! 6. Każdego dnia staram sie tak zagospodarować czasem aby włączyć jakąś aktywność fizyczną! (Idę schodami, a nie jadę windą) 7. Przed telewizorem nie leniuchuję! (seria przysiadów, ćwiczenia na posladki, brzuch, uda, ramiona itp) 8. Ograniczam słodycze! (Herbatę słodzę, ale np.miodem) 9. Ustaliłam z moim chłopakiem pewne zasady dotyczące moich postanowień! Na siłownię chodzimy wspólnie, wzajemnie sie motywujemy! 10. Do pokoju 2,5m x 3m wprowadziłam na siłę orbitrek, chociaż mówili żebym dała sobie spokój z tym pomysłem! ;d Wstaje rano pierwsza i rozgrzewam się po cichu 40 min na nim! 11. W telefonie ustawione mam przypomnienia i hasła motywujące mnie do ćwiczeń! 12. Awaryjnie w torebce zawsze noszę butelkę wody, oraz wafle ryżowe na wypadek gdybym nie zdążyła wrócić do domu zjeść pełnowartościowego posiłku a zaczęłabym odczuwac duży głód! 13. Co jakiś czas kupuję sobie nowe spodenki, albo bluzkę sportową! (muszę przecież ładnie wyglądać) ;d 14. Karnet! Motywuje mnie do chodzenia na siłownię, ponieważ wydałam na to własne pieniądze! 15. Staram się zawsze na kolację jeść coś lekkiego! 16. Fast-foody, oraz dania smażone już dawno wyrzuciłam z jadłospisu! 17. Gdy mam ochotę na coś słodkiego robię sobie szejka na bazie owoców i jogurtu naturalnego! Kupuje paletę jogurtów naturalnych w Makro ;d 18. Bardzo rzadko piję alkohol! Nie wyrzucam go totalnie z diety, nie można dać się zwariować... (jestem studentką xD). 19. Kawa - ok, ale czarna, tylko z rana - niby przyspiesza metabolizm... 20. W pokoju zawsze stoi u mnie cała zgrzewka wody! 21. Mam pare haseł motywujacych rozwieszonych w pokoju, a także plakat z wymarzoną sylwetką ;d (Be strong girl itp...  Gym is my life...) 22. Staram się zachęcać koleżanki do wspólnego wysiłku! Ćwiczę - piszę sms, że zaczynam, po czym wysyłam zdjęcie niekoniecznie przedstawiające mnie w pieknej odsłonie ;d Dziękuję za uwagę ;d Ania
gwolska (2015-05-25 13:34:11)
konkurs
 Jest mi niezwykle trudno zachować smukłą sylwetkę, ale staram się przynajmniej nie przytyć. Stosuję ogólnie dostępne metody jak: unikanie produktów mącznych, słodkich i tłustych, ruch każdego rodzaju i nawadnianie organizmu. Niemal codziennie chodzę do i z pracy kilka kilometrów. Czuję się znakomicie, choć /nie ukrywam/ z wielką przyjemnością zastosowałabym suplementy.
lizzie (2015-05-25 12:42:02)
Figura jak marzenie!
O swe zdrowie proces dbania Rozpoczynam od śniadania, Poprzez obiad do kolacji Na talerzu miks wariacji.   Witaminy, minerały - Skład w mym menu mają stały, Białka i węglowodany - Dla nich talerz zaklepany.   Aby dbać o piękną skórę Oraz szczupłą mieć figurę, Mineralną wodę piję - Dzięki temu zdrowiej żyję!   Ćwiczę z Ewą Chodakowską, Czasem z Anią Lewandowską, Dzięki temu ma figura Zgrabna jest, jak mało która!  lizzie@wp.pl  
pekaes86 (2015-05-25 12:25:07)
dieta i ruch
Aby zachować dobrą sylwetkę, staram się... przede wszystkim nie popadać w paranoję ;) Jem często a niedużo (nie tyle, żeby być "napchana" czy okropnie najedzona, a po prostu by "zabić głód"). Nie piję napojów gazowanych, jem dużo owoców i warzyw (zwl. zielonych). Sporo jeżdżę na rowerze, kocham tańczyć (spalamy mnóstwo kalorii!), raz w tyogdniu chodzę na basen. ograniczyłam słodycze i rzeczy tłuste, bo których czułam się źle. I najważniejsze - codziennie chodzę 2 razy na godziiny spacer w moim labradorem. I on i ja tego potrzebujemy i uważam, że te spacery bardzo mi pomogly w spaleniu kalorii. Ostatni posiłek jem koniecznie przed 18 i staram się nie dojadać ani nie podjadać w trakcie dnia. Działa!
Anita (2015-05-25 11:22:22)
Smukła linia
5 posiłków dziennie i dużo wody to podstawa ! Do tego ćwiczenia 3 x w tygodniu i już się nie martwię o odstający brzuch czy wstrętne boczki. :)
Strona komentarzy 2 z 3
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar