2015-05-19

Zakończone

Konkurs Wygraj suplement diety Fat Reduktor

Suplement diety Fat Reduktor opracowano po to, by pomóc w uzyskaniu zgrabnej figury. Jest idealny dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Starannie dobrane składniki preparatu zwiększają spalanie tłuszczu w organizmie. Czy Ty również chcesz zmienić swoją sylwetkę, chcesz być szczuplejsza i szukasz suplementu, który może Ci pomóc w osiągnięciu celu? Zapraszamy do naszego konkursu, w którym do wygrania suplement diety Fat Reduktor.Co należy zrobić?
 
W komentarzach pod konkursem odpowiedz na pytanie:
 
Co robisz, aby utrzymać smukłą linię?
 
 
Co można wygrać?
 
Do wygrania mamy 5 opakowań suplementu diety Fat Reduktor.
 
 
 
Konkurs trwa od 19 maja 2015 do 02 czerwca 2015. 
 
 
Więcej o produkcie:
 
 
Zdrowy tryb życia to podstawa dobrego samopoczucia i szczupłej sylwetki. Wysypiaj się, przestrzegaj zdrowej, zrównoważonej diety i ćwicz! „Aktywność ruchowa jest kluczem do osiągnięcia sukcesu. Tylko dzięki niej schudniesz i utrzymasz upragnioną wagę. Kurację warto wesprzeć także odpowiednimi suplementami, które mają na celu przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej” radzi Aleksandra Kobielak, Mistrzyni Świata Fitness. 
 
 
Działanie Fat Reduktor:
 
  • zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej
  • zmniejsza cellulit
  • pomaga utrzymywać prawidłową 
  • masę ciała
  • poprawia trawienie
  • wspomaga prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego
  • utrzymuje odpowiedni poziom glukozy we krwi


 
Suplement diety Fat Reduktor opracowano po to, by pomóc w uzyskaniu zgrabnej figury. Jest idealny dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Starannie dobrane składniki preparatu zwiększają spalanie tłuszczu w organizmie. Dzięki temu łatwiej jest utrzymać prawidłową masę ciała. Pozytywnie wpływają na pracę przewodu pokarmowego, poprawiają trawienie. Fat Reduktor jest dwufazowym preparatem opartym na ekstraktach roślinnych. W opakowaniu znajdują się kapsułki na dzień (biała perła), oraz kapsułki na noc (niebieska perła). Przeciwwskazaniem do brania suplementu jest ciąża i okres laktacji. 
 
 
Skład kapsułki na dzień (biała perła):
L-winian L-karnityny – 200 mg; ekstrakt z liści zielonej herbaty 4:1 – 80 mg; ekstrakt 
z korzenia słodu jęczmiennego 25:1 – 30 mg; ekstrakt z nasion kopru włoskiego 4:1 
– 30 mg; ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego – 25 mg; standaryzowany
1% kofeiny, w tym kofeiny – 0,25 mg; ekstrakt z orzeszków kola 10:1 – 25 mg; kofeina bezwodna – 20 mg; ekstrakt z korzenia selera 10:1 – 10 mg; ekstrakt z guarany – 10 mg, standaryzowana na 10% kofeiny, w tym kofeiny – 1 mg; ekstrakt z owocu pieprzu kajeńskiego – 2,1 mg standaryzowany na 95% kapsaicyny, w tym kapsaicyny – 2 mg; chrom – 40 µg.
 
 
Skład kapsułki na noc (niebieska perła):
ekstrakt z liści melisy 10:1 – 60 mg; ekstrakt z pestek winogron – 60 mg standaryzowany na 60% polifenoli, w tym polifenoli 36 mg; ekstrakt z nasion fasoli 4:1 – 60 mg; ekstrakt 
z figi indyjskiej 20:1 – 55 mg; ekstrakt z korzenia cykorii 10:1 – 20 mg.
 
 
Fat Reduktor 
60 kapsułek
 
Cena detaliczna ok. 34,80 zł/60 kapsułek
Wyłączny dystrybutor BS Suple
www.bssuple.pl
Strategiczny dystrybutor NEUCA SA
 
 
REGULAMIN KONKURSU.
 
§ 1 Postanowienia Ogólne
 
1.1. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs „Konkurs Wygraj suplement diety Fat Reduktor"” (zwany dalej „Konkursem”).
 
1.2. Regulamin ("Regulamin Konkursu") stanowi podstawę Konkursu oraz określa prawa i obowiązki jego uczestników.
 
1.3. Organizatorem Konkursu jest portal udziewczyn.pl.
 
1.4. Konkurs będzie przeprowadzony w okresie od dnia 19 maja 2015 do 02 czerwca 2015 za pośrednictwem internetu. Uczestnik bierze udział w Konkursie od chwili wysłania zgłoszenia udziału w Konkursie, do chwili zakończenia Konkursu lub wcześniejszej rezygnacji z udziału w Konkursie.
 
1.5. Organizator konkursu ma prawo przedłużyć lub zakończyć (odwołać) konkurs bez podania powodu.
 
1.6. Organizator konkursu zastrzega sobie prawa do wykorzystania przesłanych tekstów bądź zdjęć w celach marketingowych oraz przekazania tych praw sponsorowi.
 
§ 2 Udział w Konkursie
 
2.1.Uczestnikami Konkursu mogą być osoby fizyczne, pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz zamieszkałe na stałe na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które spełnią warunki określone w Regulaminie.
 
W wyjątkowych sytuacjach i tylko w niektórych konkursach, mogą brać udział również osoby niepełnoletnie, ale tylko i wyłącznie za wiedzą i zgodą rodziców, bądź opiekunów, w tym celu przed udziałem w konkursie, należy się skontaktować z redakcją, aby uzyskać taką zgodę.
 
2.2.W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy ani przedstawiciele Organizatora jak i inne osoby biorące udział w przygotowaniu i prowadzeniu Konkursu oraz członkowie ich najbliższej rodziny (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osób pozostających w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu).
 
2.3.Jednej osobie może być przypisany tylko jeden numer IP komputera; wszelkie odpowiedzi konkursowe zawierające różne nicki, a mające to samo IP będą od razu uznawane za próbę zwiększenia swoich szans w konkursie, co będzie uznawane za nieuczciwe; takie osoby pozbawiają się możliwości wygrania nagród.
 
2.4.Zadaniem uczestnika Konkursu jest:
Odpowiedź na pytanie:
 
Co robisz, aby utrzymać smukłą linię?
 
 
 
Uczestnik powinien dokładnie przeczytać zadanie konkursowe, gdyż zamieszczenie odpowiedzi w niewłaściwym miejscu, eliminuje go z udziału w konkursie.
 
2.5.Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez uczestnika Regulaminu w całości. Uczestnik zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w Konkursie.
 
2.6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby, nie można również podawać danych innych osób, czy instytucji w celu przesłania nagrody. Dane do wysyłki powinny być zgodne z danymi osoby zarejestrowanej na portalu.
 
2.7. Dane osobowe uczestników Konkursu będą przetwarzane, zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.) wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu, wyłonienia jego zwycięzców i przyznania im nagród przewidzianych niniejszym Regulaminem, i zostaną usunięte niezwłocznie po upływie terminu na składanie reklamacji co do przebiegu Konkursu. Administratorem danych osobowych jest Organizator. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich brak uniemożliwia przyznanie nagrody w Konkursie. Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich poprawiania. Organizator zastrzega, że dane osobowe zwycięzców Konkursu mogą zostać opublikowane w ramach ogłoszenia wyników Konkursu w serwisie udziewczyn.pl
 
§ 3 Przebieg Konkursu
 
3.1.Warunkiem udziału w Konkursie jest spełnienie wymagań, określonych w §2 Regulaminu oraz przystąpienie do Konkursu zgodnie z zasadami niniejszego paragrafu.
Uczestnicy przystępując do Konkursuzamieszczają swoje odpowiedzi w komentarzach pod konkursem.
Odpowiedzi należy wysyłać tak, aby wpłynęły na serwer w terminie przyjmowania zgłoszeń, o którym mowa w §1 ust. 4. Posty, które wpłyną na serwer przed lub po terminie określonym powyżej, nie będą brały udziału w Konkursie.
 
Po przesłaniu zgłoszenia konkursowego uczestnik nie może dokonywać w nim żadnych zmian.
 
3.2.Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwać będzie jury, złożone z przedstawicieli Organizatora. Jury będzie nadzorować wykonanie przez Organizatora wszystkich zobowiązań wynikających z niniejszego Regulaminu.
 
§ 4 Zwycięzcy i nagrody w Konkursie
 
4.1. Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba, która zamieściła poprawną odpowiedź oraz podała najciekawsze uzasadnienie.
 
4.2.Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom przez redakcję, bądź sponsora w terminie +- do 3 miesięcy licząc od daty otrzymania adresu do wysyłki za pośrednictwem poczty polskiej, bądź firmy kurierskiej na adres pocztowy podany przez zwycięzcę w mailu.
 
Nagroda może się różnić od zamieszczonego zdjęcia, w pewnych przypadkach losowych, bądź niezależnych od redakcji, czy sponsora, może to być inny fason, model czy też kolor, gdyż przy ciągłej sprzedaży nie ma możliwości zagwarantowania, że dany produkt będzie na stanie.
 
4.3.Wyłonienie laureatów następuje w terminie podanym w treści konkursu, a gdy takiego zapisu nie ma, wyłonienie laureatów nastąpi w terminie do +- 1 miesiąca, licząc od daty zakończenia konkursu (nadsyłania zgłoszeń).
 
Po każdym wyłonieniu laureatów, redakcja zamieszcza wyniki konkursu na portalu www.udziewczyn.pl, więc obowiązkiem uczestnika konkursu jest regularne sprawdzanie, czy takie wyniki się pojawiły, gdyż od momentu ich opublikowania, laureat ma tylko 5 dni na przesłanie swoich danych do wysyłki, jeśli tego nie zrobi, jego prawo do nagrody wygasa i przechodzi na Organizatora, bądź redakcja wyłania innego laureata na jego miejsce. W przypadku braku uczestników, możliwe jest zorganizowanie dogrywki. Od tej decyzji nie ma odwołania.
REDAKCJA NIE ZAWIADAMIA O WYGRANEJ, UCZESTNIK KONKURSU SAM MUSI SPRAWDZAĆ WYNIKI NA PORTALU!!!
 
4.4.Laureat konkursu powinien wysłać swoje dane do wysyłki nagrody, na podaną w wynikach konkursu pocztę e-mail bądź wewnętrzną (zawsze to będzie napisane)gdyż redakcja nie odpowiada za sytuację, gdy adres trafi na niewłaściwą pocztę.
 
4.5.Jeżeli zwycięzca Konkursu nie spełnił któregokolwiek z warunków określonych w § 2, 3 i 4 Regulaminu bądź nie odbierze przyznanej mu nagrody w terminie 14 (czternastu dni) od wysłania przez Organizatora, jego prawo do nagrody wygasa.
 
4.6.Organizator nie odpowiada za skutki podania przez Uczestnika nieprawdziwych danych uniemożliwiających wydanie nagrody.
 
4.7.Lista zwycięzców Konkursu zostanie opublikowana przez Organizatora na stronie portalu udziewczyn.pl
 
4.8.Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej niniejszym Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.
 
4.9.W przypadku wygaśnięcia prawa zwycięzcy Konkursu do nagrody, nagroda pozostaje do dyspozycji Organizatora.
 
§ 5 Postanowienia Szczególne
 
W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:
 
posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane.
 
zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu.
 
poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.
 
§ 6 Reklamacje
 
6.1. Reklamacje związane z danym Konkursem będą przyjmowane drogą elektroniczną na adres Agnieszka@udziewczyn.pl w terminie 7 dni od daty publikacji listy zwycięzców danego Konkursu.
 
Reklamacje powinny zawierać imię, nazwisko, dokładny adres, rodzaj konkursu, datę, dokładny opis i powód reklamacji.
 
6.2.Reklamacje będą rozpatrywane nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania reklamacji.
 
6.3.Decyzja Komisji Reklamacyjnej, co do zgłoszonej reklamacji jest ostateczna, co nie wyłącza prawa uczestnika do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń na drodze postępowania sądowego.
 
§ 7 Postanowienia Końcowe
 
7.1.W przypadku różnicy zdań komisji konkursowej, co do wyłonienia laureatów, decyduje również ich aktywność na portalu i forum www.udziewczyn.pl
 
7.2.Redakcja nie odpowiada za wydłużenie czasu przesyłki przez sponsora, jej zaginięcie, bądź też niezgodność rozmiarów, fasonów itp.
 
W pewnych okolicznościach, na prośbę zwycięzcy konkursu, redakcja może podjąć działania mające na celu wyjaśnienie sprawy i doprowadzenie do jej rozwiązania na korzyść laureata.
 
7.3.Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 
 
Niniejszy Regulamin wchodzi w życie 19 maja 2015.
 
 

Komentarze (30)

Kinga J (2015-06-10 11:23:43)
KTO?
Kto wygrał? Bo nigdzie nie mogę znaleźć wyników
lolik (2015-06-03 08:36:29)
lolik
KTO WYGRYWA? ;0
Gojda (2015-06-01 22:05:42)
Smukła linia
 Nie jem w fast foodach-nie chcę wyglądać jak tłuścioch dużo biegam -szczególnie jak zaśpię  Piję wode-z kranu tez dobra Cwicze-w nocy pod kołdrą :)        
Oliszon92 (2015-06-01 18:53:19)
Smukła sylwetka przede wszystkim!
 Ci robię, aby utrzymać smukłą linię? Pytanie, czego nie robię! :)  Działam na różnych polach, aby moje ciało było w doskonalej formie, a ja abym czuła się pełna energii i witalności. Mówią, ze 70% sukcesu to dieta, dlatego przykuwam ogromną uwagę na to, co jem i kiedy. Mam wyznaczone stałe pory posiłków, co 3 godziny, których trzymam się, choćby nie wiem co. Dzięki temu nie dokuczaja mi napady niepohamowanego głodu oraz nie cierpię na problemy trawienne. A co sobie serwuję? Wszystko, co najlepsze! Moje śniadanie mistrzów składa się z płatków owsianych i maślanki oraz dodatków takich jak otreby, siemię lniane mielone, zarodki pszenne, orzechy włoskie i owoce suszone, np. moja ulubiona żurawina. Do tego oczywiście warzywo, marchewka, pomidor, ogórek- na zagrychę (warzywa zawsze muszą być ;)). Na obiad wszelkie kasze (moją królową jest kasza jaglana), mięso pieczone lub grillowane (najczęściej ryba i kurczak) oraz oczywiście warzywa- sałatki, surówki, czy prosto z ogródka. Na kolację zerwuję jajka, sałatki, naleśniki białkowe, lub inne zdrowe dania na które mam ochotę. Oprócz tego mam 2 posiłki dodatkowe, przed południem jem owoc- jabłko, banan, grejpfrut, pomarańcza lub ostatnio truskawki, a popołudniu kefir, jogurt naturalny, kanapka z chlebem razowym lub wieloziarnistym. Uzywam takze róznorakich przypraw, a wśród nich prym wiodą curry, zioła prowansalskie, cynamon i pieprz. Pychota! Wystrzegam się jak ognia słodyczy, a w chwilach słabości pozwalam sobie na gorzką czekoladę lub sorbety (wszak jest sie tylko czlowiekiem ;)). I piję, piję i jeszcze raz piję wodę. Duuużo wody, niegazowanej i mineralnej, a rano z odrobiną cytryny. Do tego herbata zielona (najlepiej z grejfrutem), czerwona lub biała i jestem w odpowiednio nawodniona. Wszystko tak skompletowane, aby  codziennie dostarczyć prawidłową porcję węglowodanów, białek, wielonienasyconych tłuszczy omega 3 i 6 oraz witamin i minerałów. Prawda, ze smacznie? :) Nie zapominam o codziennych ćwiczeniach- klucz do pieknie zarysowanych mięśni i siły :) Rano kilka ćwiczeń rozciągających, na rozruszanie ciała, natomiast popołudniu lub wieczorem "misz-masz", aby nie było nudno i jednostajnie :). Do tego mixu zaliczaja się 45-60 min. biegi z moim psem, chłopakiem lub przyjaciółką, basen lub ćwiczenia w domarkami, serwowane przez trenerów. W weekend natomiast trochę zabawy- razem ze znajomymi gramy w koszykówkę lub siatkówkę :) Codziennie ćwiczę inne partie ciała, aby moje mięśnie sie nie zmęczyły, a ja abym nie oszalała po tygodniu :).  I nie mogę pominąć relaksu! Gdy już mam caly zabiegany dzień za sobą, robię sobie małe, domowe spa- długa kąpiel oraz wcieranie moich ulubionych balsamów i kremów, które pomogą mi utrzymać moją skórę w idealnym stanie oraz pozwolą jej na regenerację i odżywienie. A efekty? Smukła linia! Ale przede wszystkim to siła i witalność, którą zawdzięczam własnemu samozaparciu i zdrowemu rozsądkowi :)  
prawdziwa (2015-05-31 16:58:10)
smukła linia
Osobiście mam tendencję do tycia,więc wszelkie zaniedbania dotyczące diety,bardzo szybko zamieniają się w nadprogramowe kilogramy i spadek formy fizycznej.Miałam kiedyś taki okres w zyciu,że moja waga wskazywała o wiele więcej,niż powinna.Czułam się z tym bardzo źle i jednocześnie byłam zła sama na siebie,ze do tego dopuściłam.Zdawałam sobie bowiem sprawę,ze wiele w tym mojej zasługi.W końcu niezdrowe i nieregularne posiłki przy braku aktywności fizycznej niczym dobrym zaowocować nie mogą.Wtedy do mnie dotarło,ze koniecznie muszę coś z tym zrobić,bo inaczej przestanę siebie akceptować.Zaczęłam się zdrowo odżywiać.Odstawiłam "śmieciowe" jedzenie,włączając w jego miejsce do diety warzywa i owoce,których,kiedyś unikałam.Nie odmawiam sobie,wielu rzeczy,które lubiłam i nadal lubię jeść,jednak staram się robić to z głową,w odpowiednich ilościach i porach.Zaczęłam równiez wypijać każdego dnia odpowiednią ilość wody,dzięki której mój organizm,łatwiej radzi sobie z trawieniem pokarmów.Kilka razy w tygodniu poświęcam parę minut na gimnastykę i gdzie tylko mogę chodzę piechotą.Początkowo trudno było mi się przestawić na taki tryb zycia,jednak dziś nie załuję.Moja sylwetka stała się bardziej smukła,a ja czuję się o wiele lepiej i uśmiecham się z satysfakcją widząc moje o dwa numery większe wcześniej ubrania.To mnie motywuje do tego,ze nie zaprzepaścić tego,co udało mi się osiągnąć.   
Asia45000 (2015-05-31 12:16:44)
Mój sposób na wspaniałą sylwetkę...
Przykladam bardzo duzą wagę do utrzymania smukłej linii przez cały rok, ale zbliza się lato, dlatego teraz dbam szczególnie o moją figurę. Kazdy dzień rozpoczynam od szklanki wody, lekkiego, zdrowego śniadania i porannego, 30-minutowego biegu po parku. Nie zawsze się udaje, ale staram się ograniczać kalorie i jeść tylko pozywne posilki. Jem często, ale w małych porcjach. Głównym skladnikiem mojej diety są owoce  i warzywa, ale od czasu do czasu pozwalam sobie na kostkę czekolady. Po pracy wraz z męzem jeździmy na rowerach i gimnastykujemy się. Bardzo lubię sport i uwazam, ze jest niezbędny by utrzymać smukłą linię. Przed snem skupiam się wyłącznie na ćwiczeniach na talię. Jest dla mnie wazna, bo dzięki wąskiej talii czuję się bardzo kobieca. Lubię ciągle być w ruchu, dlatego gdy w ciągu dnia czas mi na to pozwala, ćwiczę. Skaczę na skakance i robię brzuszki. Pije mnóstwo wody i samodzielnie zrobionych koktajli.Dzięki trybowi zycia cieszę się smukłą figurą i zdrowiem. 
Niuansowa (2015-05-30 19:33:29)
Co robię, aby utrzymać smukłą linię?
Aby utrzymać smukłą linię wyznaczam sobie cele i robię plany treningowe na miesiąc lub dłużej. Takimi celamy mogą być np.: - pokonanie dłuższego dystansu - zrobienie więcej przysiadów, pompek itp. - poprawienie kondycji - wyrzeźbienia brzucha, pośladków, ramion. Natomiast plany treningowe wyglądają następująco: - rozciąganie (5-10 min) - rozgrzewka - cardio  ( 20 min) - ćwiczenia na mięśnie ( na brzuch, pośladki, ramiona - w zależności na co układam plan treningowy) ( do 30 min) - i na sam koniec rozciąganie. (10-15 min) Podsumowując jedyny i sprawdzony sposób to aktywność fizyczna.
w.izka1 (2015-05-30 17:19:56)
figura
Przepis na smukłą linię: Składniki: Ćwiczenia -  4 razy w tygodniu Woda - ok 2 litry dziennie Posiłki - 5 Slodycze - zero! chyba, że potrzeba jest pilna - lody Sen - 7 h i więcej Zielona herbata - ok 3 szklanki dziennie Uśmiech - jak nawięcej Sposób przygotowania: Składniki mieszamy równomiernie, dbamy o ich odpowiednie zrównoważenie, z żadnego składnika nie można zrezygnować. Składniki mieszamy codziennie. Gotowe w nieskończoność. Szczupłego i zdrowego!  
Aneta Walas (2015-05-28 18:25:48)
Co robię?
Jeszcze nic. ale mam nadzięję, że dzięki Fat Reduktor w końcu coś robić zacznę
Agata (2015-05-27 16:44:37)
Walka z kilogramami
Na początku to była codzienna walka. Seria wyrzeczeń , bo dziś nie posłodzę a jutro nie zjem pysznego pączka. Dziś walka przekształciła się w zdrowy i przyjemny sposób na piękną sylwetkę i zdrowy tryb życia. Dziś wiem co jem , wiem ile jem i znam swój dzienny bilans energetyczny. Pomagam sobie egzotycznymi dla niektórych herbatami i ziołami a także suplementami. Zaczynam inwestować w siebie dodając codzienną 30 minutową gimnastykę a raz w tygodniu siłownię. Inwestycja pomału przynosi zyski nie tylko dla mnie ale i mojej rodziny. Dzięki mnie zdrowiej jemy, więcej się ruszamy i więcej uśmiechamy. Ruch i zdrowa dieta pozwala nie tylko poprawić wygląd sylwetki ale i skóry. Daje więcej siły i energii. Co sprawia, że kalorie uciekają a ja wraz z rodzina tryskam zdrowiem i optymizmem :)
Strona komentarzy 1 z 3
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar