2015-05-14

Nowinki

Marynarskie dodatki są trendy - obuwie Nessi i biżuteria Venis

Motywy marynarskie nie są zarezerwowane wyłącznie dla marynarzy, bo już od kilku sezonów zyskują na popularności w modzie codziennej i nie tylko. Dla tych, którzy kochają morze i żeglowanie, ale też dla wszystkich, chcących wyróżnić się swobodnym lookiem, stworzyliśmy stylizacje będące esencją marynarskiego stylu. 
 

O czym należy pamiętać?
O kolorystyce. Granat lub niebieski, czerwień i biel to podstawowe barwy stylu marynarskiego. Czasem pojawia się czerń w zestawieniu z bielą. Warto więc zwrócić uwagę na dodatki w tych właśnie odcieniach. Kontrastujące ze sobą błękity i czerwienie w stylizacji należy zestawiać rozważnie, by uniknąć przesycenia kolorem. Pamiętajmy o zasadzie „mniej, znaczy więcej”, potwierdzającej się w idealnej mieszance trzech kolorów w jednej stylizacji. 
 
Jeśli dodatki, z tymi można złapać wiatr w żagle i popłynąć z fantazją, komponując swoje własne zestawy! Taką możliwość daje nowa linia bransoletek marki Venis, która stworzyła kolekcję idealną na nadchodzące lato. Znajdziemy tu zestawy biżuterii z naturalnych kamieni, zachowanych w kolorystyce marynarskiej, z modnymi zawieszkami w postaci kotwiczek, muszel, czy sterów. Delikatne bransoletki świetnie oddają morski klimat, będąc jednocześnie elegancką ozdobą w stylizacji. 
 
Jeśli deseń, to koniecznie paski, prążki, łagodne fale. Taki styl kojarzy się z wodą, słońcem i urlopem. Jest zarówno luźny, jak i z nutką swobodnej elegancji. A skoro mowa o swobodzie, to obowiązkiem jest wygodne obuwie! Takie też znajdziemy w wiosenno-letniej ofercie marki Nessi, która podążając za aktualnymi trendami, stworzyła modele wpisujące się w styl marynarski. Począwszy od modnych trampków tylu slip-on, poprzez baleriny, sandałki, a kończąc na koturnach – wybór jest duży, a ceny odpowiednie na każdą kieszeń. 
 Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji obuwia Nessi na www.nessi.com.pl oraz na stronę producenta unikalnej biżuterii Venis – www.venis.pl, gdzie można znaleźć dodatki idealne do stylizacji w klimacie marynarskim. 
 
www.facebook.nessi.com.pl
www.facebook.com/VENISpl
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar