2015-04-29

Buty

PRIMAMODA podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland!

PRIMAMODA została partnerem pokazów podczas wiosennej edycji Polskiego Tygodnia Mody w Łodzi! Z produktów najnowszej kolekcji marki skorzystała Eva Minge, która zaprezentowała kolekcję swojej najnowszej marki Famestage. Buty PRIMAMODA dopełniły także stylizację pokazu Modelove.

 

Primamoda Eva Minge FamestagePrimamoda Eva Minge Famestage


 
 Primamoda Eva Minge Famestage


FAMESTAGE
PRIMAMODA od lat wspiera polskich projektantów, którzy wybierają buty marki jako idealne uzupełnienie stylizacji pokazowych. W tym sezonie PRIMAMODA została zaproszona do współpracy przy najnowszym projekcie Evy Minge – Famestage. To kolekcja kobieca, lekka, ale pełna kontrastów. Ciekawe faktury materiałów, autorskie printy, a także streetwear’owy charakter w eleganckim wydaniu, linie pięknie uzupełniły sandałki PRIMAMODA w trzech najmodniejszych kolorach: nude, turkus i klasyczna czerń ozdobione złotym, biżuteryjnym detalem. Całość prezentował się niezwykle stylowo. 
 
MODELOVE
Pokaz kolekcji MODELOVE miał zupełnie inny charakter: skóra i najmodniejsze moro w wydaniu boho, to linia skierowana do pewnych siebie fashionistek, które nie boją się sięgać po bardziej odważne propozycje. PRIMAMODA, która co sezon wprowadza 500 modeli butów, idealnie zgrała się z projektami. Tym razem rockowe botki stanowiły mocny akcent pokazu – klasyczna czerń, zamszowa skóra i wysoka szpilka, czyli buty, które powinny znaleźć się w każdej, damskiej garderobie. 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar