2015-04-28

Kolekcje ubrań

Barbie dla Cropp

Do sieci sklepów Cropp trafiła właśnie licencjonowana kolekcja ubrań i akcesoriów stworzona we współpracy z legendarną marką Barbie. Koszulki z wizerunkiem najsłynniejszej ikony mody, zabawne hasła i kontrastowe kolory tworzą ciekawą kolekcję dla odważnych młodych kobiet. Dzięki nim każda dziewczyna będzie mogła poczuć się częścią kultowego świata tej najsłynniejszej fashionistki. 
  
Barbie to zdecydowanie więcej niż lalka-supermodelka będąca dziecięcą zabawką. To przede wszystkim legenda, ikona mody i symbol stylu życia. Od samego początku istnienia nie tylko podąża za aktualnymi trendami, ale sama je kreuje rozprzestrzeniając swoje wpływy na rozmaite kategorie życia. Jak każda szanująca się gwiazda popkultury Barbie miała już swoje markowe perfumy, linię kosmetyków i wiele licencjonowanych produktów. Na przestrzeni lat projektowali dla niej najsłynniejsi ludzie ze świata mody, a popularne marki odzieżowe chętnie inspirują się jej wizerunkiem.
 
W kolekcji, znanej nie tylko na polskim rynku, marki Cropp znajdują się topy, t-shirty, bluzy, portfele i saszetki z wizerunkiem kultowej Barbie, które w zabawny sposób przypominają o tym, że „blondes have more fun”. Koszulki z manifestem uczuciowym „I <3 Ken”, czy żartobliwym hasłem „plastic is forever” świetnie oddają poczucie humoru głównej bohaterki. W kolekcji dominują spokojne i stonowane kolory takie jak: biel, szary i czerń, które połączone zostały z mocnymi akcentami w charakterystycznym dla Barbie odcieniu intensywnego różu. Uwagę przykuwają sylwetki kultowych lalek oraz rozpoznawalny na całym świecie logotyp z imieniem najpopularniejszej z nich. Młodzieżowy charakter ubrań i dodatków doskonale prezentuje się zarówno w rockowych, jak i streetowych stylizacjach. Taka właśnie jest Barbie w odsłonie marki Cropp, z poczuciem humoru, przymrużeniem oka, stworzona dla odważnych, młodych fashionistek.
 
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar