2015-04-27

Nowinki

Kolory wiosny - pomarańcz!

Wiosną wszystkie kolory i trendy rozkwitają na nowo. Modnie, wygodnie, dziewczęco i elegancko. Często zastanawiamy się, który kolor pasuje do nas, jaki wybrać i z czym go zestawiać. Hitem sezonu jest zdecydowanie kolor pomarańczowy, który w połączeniu z innymi wiosennymi trendami daje ciekawe stylizacje. Oto nasze propozycje.
 


 
Styl boho zazwyczaj kojarzy nam się z kolorami ziemi, natury, ale to przecież nie tylko blade, stonowane odcienie. Kolor pomarańczowy, dzieci kwiaty, żywe odcienie to zdecydowanie propozycja dla odważnych. Jednak w zestawieniu z beżowymi, piaskowymi dodatkami, rzemykami czy wiklinowymi dodatkami stworzy bardzo ciekawy i wygodny look. 
 
Jeśli pomarańczowy total look nie jest do końca w Waszym klimacie, możecie pozwolić sobie na pomarańczowe dodatki, które ożywią każdą stylizację, a gdy połączycie je z bielą i jeansem powstanie modna stylizacja w obecnych trendach. 
 
Bardziej na co dzień proponujemy połączenie prostoty, luzu i elegancji. Białe rurki lub dzwony, pomarańczowy sweterek i dodatki w stylu boho to propozycja do pracy, na spotkanie czy nawet randkę. A gdy zmienimy buty stworzymy bardziej luźną stylizację na zakupy czy spacer. 


 


Komentarze (1)

pscolka (2015-04-28 12:16:11)
.
Pomarańcz to mój ulubiony kolor. Mam kilka ubrań i akcesorii w tym kolorze. Na wiosnę idealnie. Mam podobne sandały ze zdjęcia 1 :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar