2015-04-13

Pielęgnacja ciała

Poczuj się lekko i świeżo na wiosnę!

 Idealna pora do zmian – wiosna każdego roku napawa nas optymizmem i dodaje energii. Pierwsze ciepłe dni wzmagają też naszą aktywność na świeżym powietrzu i chętnie wybieramy wtedy lekki wysiłek. W trakcie dłuższego spaceru, jazdy na rolkach lub na rowerze może dopaść nas problem potliwości i nieprzyjemnego zapachu. Nowe dezodoranty marki CD z linii Lilia Wodna, które nie zawierają soli aluminium, w zgodzie z naturalnymi potrzebami Twojego ciała będą chronić Cię przed nieprzyjemnym zapachem w każdej sytuacji!

 
Wiosna, ach to Ty! Z radością budzimy się z zimowego snu, odświeżamy swoją garderobę, wymieniając ubrania na takie, w których poczujemy się lekko i świeżo. Oprócz zmiany w wyglądzie, chętniej decydujemy się również na aktywne spędzanie wolnego czasu i relaks blisko natury, z dala od zgiełku miasta. W każdej sytuacji chcemy czuć się świeżo i komfortowo, dlatego przed wyjściem z domu warto zadbać o odpowiednią formę pielęgnacji. Dobrym rozwiązaniem mogą być kosmetyki z zawartością wyciągu z lilii wodnej. Jej efektowny wygląd to nie wszystko – już od dawna kwiat ten jest znany ze swoich właściwości odprężających. Jako dodatek do kosmetyków oddziałuje na naszą skórę neutralizując podrażnienia, dlatego takie produkty są polecane kobietom z wrażliwą skórą. Pojawiają się również opinie, że stosowanie kosmetyków z dodatkiem lilii wodnej przynosi orzeźwienie, a także poprawia nasze samopoczucie. 
 
Wraz z nadejściem pierwszych cieplejszych dni poszukujemy lekkich i delikatnych kosmetyków, które na nowo odżywią skórę. Dezodoranty CD z linii Lilia Wodna zapewnią uczucie świeżości, a także delikatną pielęgnację skóry. Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot® stosowaną w procesie produkcji, kosmetyki inspirowane naturą gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników takich jak: parabeny, oleje mineralne, barwniki, silikony oraz substancji pochodzenia zwierzęcego. Dodatkowo dezodoranty CD nie zawierają kontrowersyjnego składnika, jakim są sole aluminium. Przyjazna formuła zawiera naturalny wyciąg z lilii wodnej, która przywraca skórze naturalną równowagę. Aktywny system Deo gwarantuje 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, nie pozostawiając białych śladów na ubraniach. Prowadząc aktywny tryb życia i znając potrzeby swojego ciała i skóry, możesz dać sobie to, co najlepsze – pielęgnację inspirowaną naturą!
 
Sugerowana cena: 
CD Dezodorant Spray Lilia Wodna, 150ml – 10,79 PLN 
CD Deo Atomizer Lilia Wodna, 75 ml – 14,99 PLN
CD Dezodorant roll on Lilia Wodna, 50ml – 10,79 PLN 
 
Więcej informacji o marce CD i jej filozofii: http://cd-kosmetyki.pl/ 
 
 
 
 
 
 
 
 
CD Dezodoranty Lilia Wodna
Dezodoranty nie zawierają soli aluminium 
 
Dezodoranty CD z linii Lilia Wodna zapewniają długotrwałe uczucie świeżości, pewności oraz pielęgnację skóry. 
 
Dezodoranty CD nie zawierają kontrowersyjnego składnika, jakim jest sól aluminium. Przyjazna formuła, zawiera naturalny wyciąg z lilii wodnej, która delikatnie łagodzi podrażnienia i przywraca skórze naturalną równowagę. Produkty z zawartością lilii wodnej są polecane w przypadku pielęgnacji wrażliwej skóry.  Aktywny system Deo gwarantuje 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, nie pozostawiając białych śladów na ubraniach. 
 
Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot® stosowaną w procesie produkcji, kosmetyki bliskie naturze gwarantują świadome pominięcie kontrowersyjnych składników.
 
Sugerowana cena: 
CD Dezodorant Spray Lilia Wodna, 150ml – 10,79 PLN 
CD Deo Atomizer Lilia Wodna, 75 ml – 14,99 PLN
CD Dezodorant roll on Lilia Wodna, 50ml – 10,79 PLN
 
 
Tolerancja przez skórę potwierdzona dermatologicznie. Wszystkie produkty CD są dostępne w wybranych drogeriach i sklepach.
          
Zgodnie z zasadą CD Reinheitsgebot®, ten produkt zawiera:
0% Olejów mineralnych
0% Silikonów
0% Parabenów
0% Barwników
0% Składników pochodzenia zwierzęcego
Dodatkowo marka CD angażuje się we wspieranie i badanie metod testowania stanowiących alternatywę dla testów na zwierzętach.
 

 
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar