2015-04-03

ROZRYWKA

Druga szansa na CBS Drama

Tagi: serial
15-letnia Lux (Britt Robertson, Tajemny krąg), która od urodzenia przebywa w rodzinach zastępczych, dochodzi do wniosku, że już najwyższy czas przejąć kontrolę nad swoim życiem i usamodzielnić się. Będzie się to wiązało z odnalezieniem jej biologicznych rodziców. Na premierowy odcinek serialu „Druga szansa” CBS Drama zaprasza już 3 kwietnia o 21:00. 
 

Rodzice Lux to Cate Cassidy (Shiri Appleby, Roswell: W kręgu tajemnic), gwiazda lokalnego radia i trzydziestoparoletniego Nate “Baze” Bazile (Kristoffer Polaha, Ringer), którzy mieli przelotny romans w liceum. Sąd decyduje, że Lux nie jest gotowa na usamodzielnienie się i niespodziewanie przyznaje Cate i Baze’owi wspólną opiekę nad dziewczyną. Para postanawia odnaleźć się w nietypowej sytuacji, skończyć z kłótniami i dać Lux rodzinę, na którą zasługuje. 
 
W jednym z pierwszych odcinków serialu młodą rodzinę odwiedzi pracownik socjalny. Jego zadaniem będzie sprawdzenie, czy Lux ma u biologicznych rodziców odpowiednie warunki. Kierownictwo radia będzie naciskało, by Cate nie przyznawała się, że ma córkę, jeśli chce zachować posadę. Nastolatka będzie miała problemy w szkole, zaś Cate będzie zazdrosna o to, że córka ma lepszą więź z ojcem, niż z nią. Czy Cate weźmie ostatecznie ślub ze swoim dotychczasowym partnerem Ryanem, czy też może nowa sytuacja zmieni jej priorytety? Jak zmiany w życiu Lux wpłyną na jej relacje z rówieśnikami i sytuację w szkole? Tego dowiecie się już  w kwietniu!
 
 
Na serial „Druga szansa” kanał CBS Drama zaprasza w dni powszednie od 3 kwietnia o 21:00, powtórka następnego dnia o 16:00, w soboty maraton od 13:00.


Należymy do fanów serialu i serdecznie polecamy, bo WARTO!!!

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar