2015-03-27

PATRONATY

Wiosenne warsztaty w splocie artystycznym Kurs projektowania mody

Kochasz modę? Chcesz ubierać się oryginalnie, niebanalnie, sama wyznaczać trendy? A może marzysz o stworzeniu własnej marki odzieżowej?! Zrób pierwszy krok! W ramach akcji „Wiosna w Splocie” zapraszamy na kurs PROJEKTOWANIA MODY.

  
„Moda przemija, styl zostaje” – powiedziała Coco Chanel. Wszyscy zachwycają się modą, niektórzy są jej namiętnymi odbiorcami, inni pragną ją tworzyć. Ale czym jest moda i czy stereotypy o świecie mody mają w ogóle związek z rzeczywistością? Jak tworzyć modę oryginalną, a przy tym odpowiadającą potrzebom rynku? Co zrobić, aby nie ponosiła nas nadmiernie wyobraźnia, a świat marzył, aby nosić nasze ubrania? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedzi na kursie, na który zaprasza Was „Splot Artystyczny”. 
 
„...To pierwszy tak intensywny, a zarazem komplementarny kurs – mówi Magda Zdrojewska, założycielka Splotu Artystycznego – łączący w sobie różne aspekty sztuki modowej. Proponujemy intensywną pracę pod okiem znawców, będącą połączeniem wykładów i ćwiczeń praktycznych.”
 
W programie mnóstwo interesujących zagadnień - między innymi: blaski i cienie zawodu projektanta, historia mody w pigułce, moda we współczesnym świecie, ikony mody i sławni projektanci, materiałoznawstwo, rysunek żurnalowy, trendy i inspiracje, konstrukcja i modelowanie oraz projektowanie własnej mini kolekcji! 
 
Podczas warsztatów zdobędziecie wiele przydatnych informacji dotyczących zawodu projektanta. Dowiecie się jakie są „plusy” i „minusy” prowadzenia własnej firmy odzieżowej, jak sobie radzić z konkurencją, czego potrzebuje rynek odzieżowy, jak stawić czoła jego wymaganiom jednocześnie zachowując własną tożsamość.
 
Zajęcia poprowadzi czworo wybitnych znawców mody: Joanna Misztela, Agnieszka Tokarska, Sylwester Krupiński oraz Katarzyna Żechowicz.
  
 
 
 
Zapraszamy do Splotu Artystycznego!
więcej informacji o kursie:
 
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WARSZTATÓW:
http://www.splotartystyczny.pl/events/event/kurs-projektowania-mody-3/
 
Zajęcia z Projektowania Mody organizowane są w „Splocie Artystycznym” w Warszawie.
TERMIN: 13 kwietnia – 8 czerwca 2015 (zajęcia w poniedziałki i środy, godz. 18:00).
 
Zapisy: www.splotartystyczny.pl
SPLEĆ się z nami: https://www.youtube.com/watch?v=-CVPoq_9m98
 
Poflirtuj z marzeniami! 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar