2015-03-15

RECENZJE REDAKCJI

Intensywne serum Slim Extreme 4D

 Zapraszam na opinię o Slim Extreme 4D, Intensywne serum redukujące tkankę tłuszczową Eveline, jakie otrzymałam od portalu Udziewczyn.


 
 

 
Od niedawna stwierdziłam, że biorę się za siebie. Niestety ze względów zdrowotnych mam ograniczony ruch, a ćwiczenia odpadają. Odstawiłam słodkości (dobra czasem sięgnę, ale bardzo rzadko), dużo spacerków i kremik na dokładkę. Efekty są widoczne, choć nie „chudnę w oczach”, jednak dla mnie na tyle zadawalające, że śmiem twierdzić o skuteczności kremu.
 
Krem napiął mi skórę, co już zdecydowanie jest na plus. Przy regularnych spacerach i nim w ciągu miesiąca mam 1 cm mniej w obwodzie brzucha, a to dużo, przynajmniej dla mnie.
 
Po nałożeniu kremu mamy uczucie intensywnego chłodu. Dla mnie uczucie bardzo przyjemnie, jednak niektórym może przeszkadzać.
 
Dość szybko się wchłania, a na skórze nie pozostaje żadna nieprzyjemna warstwa.
 
Opakowanie to plastikowa tuba stawiana na zakrętce z zamykaniem typu klik. Nie ślizga się w dłoni, jest wygodna i praktyczna.

 
Ja jestem zadowolona z efektu, jaki mi dał krem po zużyciu jednego opakowania. Według mnie warto po niego sięgnąć, jeśli nie liczymy na cuda w stylu „nic nie robię, smaruję się, jem słodkości, leżę i chudnę” to efekt będzie zadowalający.
 
 
Zalety:
•       W połączeniu z spacerami i odstawieniem słodyczy pomaga w walce z wagą.
•       Napina skórę.
•       Przyjemne uczucie chłodu.
•       Wygodne opakowanie.
Wady:
BRAK
Moja ocena – 10\10
 
Tekst i zdjęcia:
Anna Kaczor
 
http://anka8661.blogspot.com/

Komentarze (1)

pscolka (2015-03-16 10:00:54)
.
Ciekawy produkt, ale nie lubię z efektem chłodzenia. Wolę z efektem rozgrzewającym :D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar