2015-03-11

DZIECIAK

Reserved Kids Kolekcja Park life & Be Active

Jaskrawe kolory, zabawne nadruki, obrazki z kreskówek – ubrania dziecięce z linii Park Life i Be Active to zdecydowanie propozycja dla aktywnych i roześmianych młodych ludzi.






Pozytywna energia, sport, zabawa w mieście, które były głównymi wątkami inspiracyjnymi dla twórców kolekcji przejawiają się w różnych elementach – od fasonów niekrępujących ruchów, po obrazki z przedstawieniami fast foodów na T-shirtach. Kolorystyka jest odważna, jaskrawa, pełna kontrastowych zestawień. Pojawia się m. in. turkus, żywa zieleń, ostry żółty i pomarańcz.
 
Sporo jest dodatków szarości i czerni, które podbijają bardziej intensywne kolory ubranek. Dla chłopców przewidziano modnie skrojone jeansy w nietypowych kolorach i ciekawe bluzy w fantazyjne desenie.
 
Dziewczynki mogą wybierać spośród ciekawych propozycji takich jak tuniki w stylu lat 80-tych czy miękkie marynarki. Zróżnicowane nadruki i bogate elementy dekoracyjne kolekcji obejmują też stylizowane slogany, estetykę reklam food-trucków, motywy gadżetów technologicznych i op-art.
 
Mimo modowego sznytu kolekcja jest przede wszystkim wygodna i praktyczna, głównie bawełniana.
 
Kampania prezentująca  Park Life i Be Active podkreśla kontekst skate parku, lata w mieście na kanwie których zaprojektowano linie.
 

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar