2015-02-17

RECENZJE REDAKCJI

Delia żółty korektor pod oczy

Korektor pod oczy to u mnie podstawa, jest to kosmetyk, bez którego się nie obejdzie, ze względu na bardzo widoczne zaczerwienienia. Żółty korektor Delia wzbudził moje zainteresowanie swym ciekawym odcieniem, a jeśli jesteście ciekawi jak się sprawdził zapraszam do dalszego czytania.


 
 

 
Kosmetyk posiada delikatną, kremową konsystencję. Ładnie się rozprowadza, nie tworzy smug i plam. Jestem posiadaczką suchej skóry więc nie mam problemu ze zbieraniem się produktu w załamaniach. Korektor nie podrażnia oraz nie przesusza mojej wrażliwej skóry. Jeżeli chodzi o krycie dużych zasinień i zaczerwienień, kosmetyk średnio sobie z nimi radzi. Korektor ładnie odświeża i rozświetla spojrzenie. Po zastosowaniu skóra wokół oczu jest ujędrniona i wygładzona wygląda świeżo i promiennie.
 
Kosmetyk otrzymujemy zapakowany w papierowy kartonik. Opakowanie to niewielka plastikowa tubka o pojemności 10 ml. Do aplikacji służy mały dzióbek, dzięki któremu możemy wydobyć niewielką ilość potrzebną nam w danym momencie do użycia. Opakowanie mięknie, wygodne w użyciu.  
Tekst i zdjęcie:
puderniczka
 

Komentarze (1)

marta (2015-02-20 00:40:41)
recenzja
 szkoda, że nie ma zdjęcia jak zachowuje się na skórze pod oczami
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar