2015-02-14

DEKORACJA WNĘTRZ

Zatrzymaj urok walentynek przez cały rok

Obecna na upominkach i w symbolicznej dekoracji wnętrz. Ognista, wibrująca czerwień - kolor miłości i pożądania. Jak zainspirować się świętem zakochanych i dodać ten intensywny kolor do własnej aranżacji?
 zukając pomysłów na zakup walentynkowej niespodzianki, warto wybrać coś  atrakcyjnego wizualnie. Dzięki temu obdarowana osoba doceni nie tylko nasze uczucie, ale również nasz gust. Romantyczna lampa w kształcie serca będzie nie tylko świetnym prezentem dla ukochanej. Pozwoli również zatrzymać atmosferę walentynek na dłużej. 
 
14 lutego to dobra okazja, żeby  dodać do wnętrza trochę emocji pod postacią kolorów. 
 
Pop-artowy projekt lampy Love designu Stefano Giovannoni o intensywnej czerwonej barwie to idealny dodatek do aranżacji, szczególnie podczas święta zakochanych. Zastosowanie takiego rozwiązania zapewni utrzymanie romantycznego klimatu przez cały rok. 
 
Love, dostępna w DADO DESIGN, to projekt wykonany z polietylenu rotacyjnego. Niezwykle praktyczny ze względu na możliwości zastosowania, dostępny jest zarówno w wersji wieszanej na ścianie, jak i wolnostojącej. W zależności od preferencji, do wyboru jest podświetlenie matowe lub wersja lakierowana bez żarówki.  
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar