2015-02-09

RECENZJE REDAKCJI

Luksusowy olejek arganowy 3w1Eveline

 Luksusowy olejek arganowy 3w1Eveline - recenzja.

 

Dziś zapraszam na recenzję wielofunkcyjnego olejku firmy Eveline. Produkt przeznaczony jest do pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała, ja zazwyczaj oleje stosuję do nawilżania ciała podczas kąpieli. Jeżeli jesteście ciekawi do czego wykorzystałam ten olejek oraz jak się sprawdził, zapraszam do dalszej części wpisu.
 
Kosmetyk posiada bardzo delikatny, lekko kwiatowy zapach, który bardzo szybko się ulatnia i jest praktycznie nie wyczuwalny. Konsystencja jest rzadka, wodnista przez co bardzo szybko się wchłania nie pozostawia przy tym tłustej powłoki na skórze. Olejek stosowałam do nawilżania włosów oraz skóry, kosmetyk najlepiej spisawał się jednak na moich włosach. Po zastosowaniu włosy stały się bardziej odżywione i nawilżone. Kosmyki nabrały ładnego subtelnego blasku, wyglądają zdrowo i naturalnie. Po kilku tygodniach stosowania zauważyłam również poprawę kondycji moich zniszczonych końcówek. Myślę, że olejek arganowy Eveline to dobry produkt i z przyjemnością sięgnę po kolejne opakowanie.
 
 


 
 
Kosmetyk otrzymujemy w zafoliowanym papierowym kartoniku. Opakowanie to plastikowa, przeźroczysta butelka o pojemności 150 ml. Dzięki temu iż butelka jest przeźroczysta możemy swobodnie obserwować poziom zużycia kosmetyku. Do aplikacji służy dozownik rozpylający, osobiście nie przepadam za taką formą w olejach gdyż są tłuste i mogą trafić w niepowołane miejsca.

Tekst i zdjęcia:
Puderniczka

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar