2015-02-06

RECENZJE REDAKCJI

Eveline Intensywnie nawilżający krem Hydra Booster

 Eveline Intensywnie nawilżający krem Hydra Booster - recenzja.Zawsze z wielką ciekawością sięgam po nowe produkty nawilżające. Moja cera jest dosyć wybredna jeżeli chodzi o kremy, a zatem bardzo trudno jest mi trafić na odpowiedni. Najważniejsze jest, by produkt intensywnie nawilżał, a jego konsystencja nie była zbyt tłusta. Jeżeli jesteście ciekawe czy kosmetyk Eveline spełnił moje oczekiwania, zapraszam do dalszej części.
 
Krem posiada delikatną żelową konsystencję, co nie ukrywam, że jest jego dużym plusem. Bardzo lubię gdy kremy są tak delikatne, gdyż bardzo szybko się wchłaniają i nie pozostawiają tłustej nieprzyjemnej warstwy na skórze. Krem bardzo dobrze nawilża oraz odżywia skórę, nie zapycha. Kosmetyk posiada bardzo ładny delikatny zapach, który po chwili ulatnia się i nie drażni. Produkt jest wydajny, wystarczy niewielka ilość, by pokryć całą twarz. Krem dobrze się sprawdza jako baza pod makijaż, przedłuża jego trwałość, nie roluje się pod podkładem. Świetnie nadaje się do ukojenia piekącej i podrażnionej skóry. 
 
Kosmetyk otrzymujemy zafoliowany oraz opakowany w papierowy kartonik. Krem znajduje się w szklanym słoiczku o pojemności 50 ml. Zamykanie to plastikowa nakrętka, pod którą znajduje się dodatkowe zabezpieczenie w postaci naklejki zabezpieczającej przed wylaniem. Słoiczek jest ciężki i masywny.

Tekst i zdjęcia:
Puderniczka
 

Komentarze (1)

gina (2015-02-13 19:10:15)
Wyprobuje
 Miałam okazję testować kilka kremów Eveline i wypadały całkiem nieźle, lubię CC rozświetlające - polecam :) Ten z przyjemnością wypróbuję, bo ostnio moja skóra potrzebuje nawilżenia.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar