2015-02-04

RECENZJE REDAKCJI

L Biotica Maska do Stóp Regenerująca w postaci nasączonych skarpetek

 L'Biotica Maska do Stóp Regenerująca w postaci nasączonych skarpetek - recenzja.


L'Biotica Maska do Stóp Regenerująca w postaci nasączonych skarpetek, nasączonych aktywnym kremem. Profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Maska na bazie naturalnych składników - masła shea, jabłka oraz mięty wygładza i silnie regeneruje suchą, spękaną i zrogowaciałą skórę stóp, znacząco poprawiając jej wygląd i kondycję. Skuteczne nawilża i odżywia nawet bardzo przesuszoną i zniszczoną skórę stóp. Sprawia, że staje się gładka, miękka i zdrowa. Dzięki nowoczesnej technologii substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wchłaniane i wnikają nawet w głębokie warstwy skóry. Maska w postaci skarpetek spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry. Efekt widoczny  już po pierwszym użyciu - skóra stóp jest widocznie zregenerowana, nawilżona i gładka.
 
Sposób użycia:
Umyj i osusz stopy. Otwórz opakowanie. Włóż stopę. Dla lepszego efektu i komfortu zaleca się założyć dodatkowo bawełniane skarpetki. Pozostaw na stopach ok. 25-40 minut, zależnie od kondycji stóp. Zdejmij maskę, nadmiar aktywnego kremu delikatnie wmasuj w stopy. Nie ma potrzeby ponownego mycia stóp.
 
Dla utrzymania efektu zadbanych i gładkich stóp zabieg należy powtarzać 1-2 w tygodniu.
 
 
Moja opinia: 
  
  • Bardzo ładne opakowanie ochronne, a w nim hermetycznie nim zapakowane skarpetki nasączone kremem. 
  • Rozmiar uniwersalny skarpetek sprawia, że każdy może je kupić bez względu na rozmiar stopy (duża męska stopa może mieć problem z założeniem).
  • Skarpetki w wewnątrz wyłożone fizeliną, dzięki temu przyjemnie się w nich siedzi. Polecam założenie ich na około godzinę, a na wierzch bawełniane skarpetki i włożenie stóp pod kołderkę. Krem pod wpływem ciepła dużo lepiej działa. 
  • Maska fajnie nawilża, ale nawilżenie nie utrzymuje się bardzo długo, dlatego warto, co jakiś czas powtórzyć zabieg. Systematyczna aplikacja na pewno poprawi wygląd naszych stóp.
  • Przywraca skórze stóp miękkość i zdrowy wygląd, regeneruje i zmiękcza suchą skórę stóp.
  • Jeśli mamy bardzo zniszczone stopy z grubą warstwą rogową lepiej najpierw zastosować maskę złuszczającą.
  • Cena jednorazowej maski kosztuje około 12 zł. Zdecydowanie lepiej zainwestować w dobrej jakości skarpetki bawełniane i mocno nawilżający krem niż kupować maskę.

Pisała:
Małgorzata Kopińska Beauty of Dreams http://gosiamysz.blogspot.com/

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar