2015-02-04

RECENZJE REDAKCJI

Błyskawiczna odżywka do włosów łamliwych Marion

 Błyskawiczna odżywka do włosów łamliwych i z rozdwojonymi końcówkami. Plus pięknie pachnące włosy przez cały dzień. 
 


Moje włosy są delikatne i cienkie, przez co nie każdy produkt służący do ich odnowy nadaję się dla mnie bo bardzo łatwo mogę je obciążyć i sprawić ,że wyglądają jeszcze gorzej niż przedtem.   Dodatkowo są bardzo podatne na zapachy co ma swoje plusy i minusy ....
 
Stosowanie błyskawicznej odżywki od MARION jest dla mnie czystą przyjemnością ponieważ jej zapach jest wręcz cudowny. 
Nie wiem, czy to za sprawą protein ryżowych, czy jedwabiu, ale dla  mnie zapach jest wprost fenomenalny. Kojarzy mi się z pierwszymi wiosennymi, czystymi i świeżymi przesłodkimi morelami i brzoskwiniami. Zakochałam się w tym słodkim zapachu, który sprawia, że moje włosy pachną cudnie przez długi, długi czas.  
Stosując odżywkę możemy zapomnieć o kołtunach na włosach bo idealnie pomaga w ich rozczesywaniu, dodatkowo sprawia, że włosy się nie puszą i nie elektryzują co mogę zobaczyć po ściągnięciu czapki:) 
Włosy są gładkie i błyszczące.
Pomaga nam dbać o końcówki, ale te zdrowe tzn. chroni je bardziej przez łamaniem i rozdwajaniem, chociaż jak włos ma się złamać to i tak to zrobi ten proces można tylko przedłużyć do pewnego stopnia ...
 
Odżywkę znajdziemy w wygodnej plastikowej butelce, która posiada dozownik, ten zaś działa bez zarzutów i bez problemów spryskamy naszą całą długość włosów. 
Konsystencja jest wodnista, koloru  pomarańczowego z zauważalną na górze biała pianą.
 
Bardzo polubiłam się z tą błyskawiczną odżywką ponieważ nie obciąża włosów, nie szkodzi im, a wręcz przeciwnie. 
 
Pisała;
Magdalena Błażejewska
http://magicwordcherry.blogspot.com/

Komentarze (2)

tylia (2015-07-07 13:37:26)
..
Rzeczywiście odżywka bombowa. Rozczesywanie jest teraz łatwizną, nic się nie plącze i nie kołtuni. Poza tym włoski są odświeżone i pachnące aż do następnego mycia.
Bernadette (2015-02-04 22:54:47)
;)
 Ta odżywka jest moim hitem od pru dobrych lat. Nie wyobrażam sobie jej nie mieć pod ręką. Kiedy tylko widzę promocję, to kupuję kilka butelek naraz. Jest świetna.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar