2015-02-02

Twarz

Zestaw do makijażu Face Touch Up Palette

 Idealna skóra zawsze i wszędzie!
 
„Zestaw zawiera wszystko to, czego potrzebuje każda kobieta, by utrzymać efekt idealnej skóry —wszystko w jednej, wygodnej palecie”.
  
 
Nowy zestaw do makijażu Face Touch Up Palette od Bobbi Brown zaprojektowany z myślą o każdej kobiecie, która chce szybko i łatwo, zawsze i wszędzie, olśniewać idealną skórą. Wygodny i przenośny zestaw. Dwustronna paleta idealnie mieści się w kobiecej dłoni. Zestaw zawiera topowe kosmetyki Bobbi: Corrector, Creamy Concealer, Skin Foundation Stick oraz Sheer Finish Pressed Powder w odcieniach dopasowanych do koloru skóry. Te cztery wyjątkowe produkty zostały skomponowane tak, by stworzyć niezauważalną, naturalną warstwę na skórze. Dostępny w 8 różnych odcieniach. Z pomocą swoich zaufanych makijażystów, Bobbi starannie dobrała najpopularniejsze kombinacje niezbędne dla wykonania drobnych poprawek makijażu, o każdej porze i w każdym miejscu.
 
Znalezienie odpowiedniego zestawu Touch Up Palette jest bardzo proste — po prostu dobierz odpowiedni podkład w sztyfcie Skin Foundation Stick. Aby znaleźć właściwy odcień, nałóż podkład na policzek i delikatnie rozetrzyj go na skórze. Dla porównania wypróbuj także odcień jaśniejszy i ciemniejszy. Odcień idealny dla Ciebie to ten, który będzie absolutnie niewidoczny na Twojej skórze. Użyj poniższego przewodnika po kolorach Face Touch Up Palette Color Guide, by dobrać odpowiedni odcień.
 
Aby pozbyć się cieni pod oczami oraz zwiększyć krycie zastosuj Corrector. Zaaplikuj go opuszkami palców lub za pomocą pędzla Creamy Blending Brush dla maksymalnie precyzyjnej aplikacji. Następnie nałóż Creamy Concealer bezpośrednio na Corrector i delikatnie rozetrzyj go palcami. Wyrównaj koloryt skóry i wykonuj drobne poprawki w ciągu dnia używając do tego celu Skin Foundation Stick. Nakładaj go pędzlem Foundation Brush, gąbeczką lub palcami. Dla uzyskania długotrwałego efektu i idealnie gładkiej skóry. Bezpośrednio na Creamy Concealer, zastosuj  Sheer Pressed Powder o unikatowej formule, używając do tego pędzla Eye Blender Brush.
 
Sugerowana cena: 189 zł
 
Lekcje Makijażu Bobbi Brown
Bobbi wierzy, że makijaż powinien być prosty w wykonaniu, naturalny i ogólnodostępny, oraz że każda kobieta może być własną wizażystką. Na wszystkich stoiskach oferujących kosmetyki Bobbi Brown, podczas Lekcji Makijażu „Sekret Pięknej Skóry”, profesjonalni makijażyści nauczą Cię, jak przy pomocy Face Touch Up Palette od Bobbi, stworzyć niepowtarzalny makijaż. Każda lekcja zakończona jest przygotowaniem spersonalizowanej karty makijażu, która może Ci samodzielnie odtworzyć proponowany makijaż w domu. Wejdź na stronę www.bobbibrowncosmetics.com, by zlokalizować najbliższy sklep lub stoisko, zadzwoń i umów się na Lekcję Makijażu już dziś!
 
Kolekcja dostępna od Stycznia 2015 w Salonie Firmowym Bobbi Brown.  
 
Salon Firmowy Bobbi Brown:
- Warszawa, Galeria Plac Unii
 

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar